Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  StepMania beállítások

HozzászólásElküldve: 2009. január 4., vasárnap 18:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Aha... Akkro valszeg LPT.
Ismetelten ajanlom a Gy.I.K.-ot

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 4., vasárnap 19:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Hát nem tudom de Bettinek nincs baja a szõnyeggel de asszem bocsi Cyrus de visszaküldetem veled mert mostmár rosszabb...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!!
Segítségeteket kérném! Tudom, hogy itt nem ez a téma, de itt vannak a legfrissebb hozzászólások. Azt szeretném megkérdezni, hogy honnan lehet Lazy Town zenéket magyar nyelvût letölteni, esetleg High School Musicel-t vagy Hana Montana zenéket? Nyilazni már tudunk a Stepmania-val, tök jó! Nem tökéletes, de nekünk kezdõknek nagyon megfelel a mûvûnk, amit már csináltunk. A kislányom imádja a fent említett zenéket, ezért bátorkodtam zavarni Titeket, Ti jobban benne vagytok a témában :lol: :lol:

Elõre is nagyon köszönöm: Kati

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 17:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én ezt a két oldalt ismerem:
http://www.flashflashrevolution.com/sims/
http://www.bemanistyle.com/sims/ (Ide regelni kell)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 17:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Kati írta:
Sziasztok!!
Segítségeteket kérném! Tudom, hogy itt nem ez a téma, de itt vannak a legfrissebb hozzászólások. Azt szeretném megkérdezni, hogy honnan lehet Lazy Town zenéket magyar nyelvût letölteni, esetleg High School Musicel-t vagy Hana Montana zenéket? Nyilazni már tudunk a Stepmania-val, tök jó! Nem tökéletes, de nekünk kezdõknek nagyon megfelel a mûvûnk, amit már csináltunk. A kislányom imádja a fent említett zenéket, ezért bátorkodtam zavarni Titeket, Ti jobban benne vagytok a témában :lol: :lol:

Elõre is nagyon köszönöm: Kati

Hogy honnan tudod megszerezni magyarul a lazytown zenéit azt sajnos nem tudom. Ha van magyar soundtrack vedd meg a boltban. Torrentrõl viszont leszedheted angolul az összeset (thepiratebay.org-on fentvan) ha volt már szerencséd torrenthez.
High School Musicallel szintén ez a helyzet.

Hát ha valamilyen zene megvan nektek CD-n abból lehet mp3-at vagy ogg-t csinálni ami jó a stepmaniának és tudtok rá lépéseket írni.

Sajnos én sem vagyok nagy internetkalóz, hogy magyar számokat vadásszak valami eldugott helyrõl, de azért sok szerencsét.

Azért bergkamp linkjein nézzetek körül hátha van valami ami tetszik az ottlévõk közül.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 18:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Nah jó valaki mondja meg hogy kinél van az a nyumoroncos "garanciapapír"...mert meg kéne tudod mert így hogy a fenébe küldöm vissza?xD + úgy hallottam ,hogy van másik ember is akinek elszakadt a szõnyege vagy úgy kapta meg azt nem tom dzal vele együtt visszaküldhetnénk mert már ki szerettném cserélni..csak mondjátok meg kinél van.XD...nyugi nem bántom :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 18:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nincs semmilyen garancia papír! Rendelési szám van.
mayfalsh-en vedd fel a kapcsolatot a sráccal, õ majd megmondja mit a teendõd. Majd ha kéri a rendelési számot akkor priviben megadom.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 18:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Kimmy írta:
Nah jó valaki mondja meg hogy kinél van az a nyumoroncos "garanciapapír"...mert meg kéne tudod mert így hogy a fenébe küldöm vissza?xD + úgy hallottam ,hogy van másik ember is akinek elszakadt a szõnyege vagy úgy kapta meg azt nem tom dzal vele együtt visszaküldhetnénk mert már ki szerettném cserélni..csak mondjátok meg kinél van.XD...nyugi nem bántom :lol:

Bergkampnak küldtek egy újat amikor reklamált, hogy rossz és a régit nem kérték vissza, szóval valszeg tõletek se fogják, hanem küldenek újat.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 18:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Semmi garancia?Nemár de én nem is tudom mit kéne tennem...de én nem akarok ülni a seggemen és szõnyegezni akarok ráadásul egy jó szõnyeggel..de megkérdezem Berkampot azért..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 19:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Nincs semmilyen garancia papír! Rendelési szám van.
mayfalsh-en vedd fel a kapcsolatot a sráccal, õ majd megmondja mit a teendõd. Majd ha kéri a rendelési számot akkor priviben megadom.

De megmondom õszintén,hogy én ilyeneket nem tudok intézni -.-...ehh én csak 14 éves kis pisis vagyok valaki segítsen xD..és miez a mayfalsh?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 19:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lényeg,hogy felveszem a sráccal a kapcsolatot és elinzézem vele? De ugye magyar? xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 22:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
A mayflash az oldal ahonnan rendelve lettek a szonyegek...
A srac magyar mivoltaban pedig ne is nagyon remenykedj egy hollandnal... de sztem a magyar nyelvtudasa sem varhato anyanyelvi szintunek

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 22:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
létszi valaki segítsen az ügy megoldásban mert én nem tudok mit csinálni ( én csak a szerencsétlen áldozat vagyok aki rossz szõnyeget kapott karácsonyra XD) lécci vegyétek fel a kapcsolatot valakivel az ügy érdekében mert csak rátok számíthatok...kire másra?? :oops: és úgy is veletek rendeltem a szõnyeget ezt lécci még tegyétek meg nekem és már nem leszek a terhetekre de ez nagyon fontos lenne :T-T:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 5., hétfő 23:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én nem tudok angolul, plusz nekem a csere szõnyeg is szar volt úgyhogy elegem lett az egészbõl.
Úgyhogy annyira nem tudlak sajnálni, én már megszoktam fél év alatt a helyzetet, bár biztos bennem van a hiba hogy annyiban hagytam a dolgot..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 6., kedd 0:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Kati, High School Musical zene szerintem egyátalán nem létezik magyarul, a filmek alatt is mindig az angol zene van, csak magyarra feliratozzák. Amúgy meg magyar zenéket a StepManiahoz tudásom szerint csak Lione csinált, ezeket pedig a honlapról letöltheted.
(Legalábbis az enyém japán volt, meg szerintem Misuék sem csináltak még magyar számot...)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 6., kedd 0:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
OMG... C is da shit... :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 6., kedd 0:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
@Kimmy: a, My dancemat doesn't function properly. The left arrow seems to move on it's own, whether i dance on it or not. Please, send me a new one. Thank you very much.
b, I have been using the dancemat, ordered from this company, only for a week, and it has been malfunctioning. I would like to have another one sent to me. Thank you. Sincerely Yours
c, Thiz piece of crap iz shit. I wanna dance. Send me new shit. Nao. Thx

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 6., kedd 0:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
I prefeeeeer...... C!!!!! :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 6., kedd 3:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Timejump mar megint :s**3:
(a post csak azert szuletett h ezt a smileyt berakjam...)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 6., kedd 7:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
De egyre nagyobbak az ugrasok... Ha mindig igy egyel tobb commentel tol hatra akkor szep lassan a topic elejere fogunk irni... vagy egybol a fooldalra. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 6., kedd 18:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
@Kimmy: a, My dancemat doesn't function properly. The left arrow seems to move on it's own, whether i dance on it or not. Please, send me a new one. Thank you very much.
b, I have been using the dancemat, ordered from this company, only for a week, and it has been malfunctioning. I would like to have another one sent to me. Thank you. Sincerely Yours
c, Thiz piece of crap iz shit. I wanna dance. Send me new shit. Nao. Thx

haha a c, tetszik xD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 6., kedd 18:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah de azért köszi kicsit megnyugodtam hogy nemcsak én vok ennyire szerencsétlen(nem bántás) (elromlott a Tv-m -.-",Kémiadolgozat lesz és szar jegyeket kaptam xD) meghát megpróbálok lefogyni hogy ne ragadjon be a nyíl :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 6., kedd 21:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ejnye... Kemian pedig tessek nagyon odafigyelni mert ott tanitjak meg az embernek mar fiatalon a mindenfele durrano meg robbano dolgok keveresi alapjait :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 9:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy mit kell beállítani a stepmania-ban, hogy kiírja az eredményt a számok végén?? Amit letöltöttünk zenét, és átnyilaztuk magunknak, azoknál a nyilak rendben végig mennek, de a szám végén nem csinál semmit a gép, nem írja ki az adatokat. Amihez nem nyúltunk, hanem az eredetileg letöltött verziót használjuk, ott rendesen jönnek az értékek. Előre is köszi: Kati :*o*: Ezt csak azért raktam be, mert nagyon édi!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 9:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
És mi történik? Végigmegy a szám és kilép a számválasztó menübe? Vagy végigmegy és utánna nem történik semmi amég escape-et nem nyomtok?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 8., csütörtök 23:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem lép ki sehová, hanem marad tovább a háttér, zene sem szól, mert a nyilakkal együtt vége van, úgyhogy semmi nem történik, amíg esc-pel ki nem lépünk.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 12:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen. Ez egy ismert bug, hogy egyes songok után nem érzékeli, hogy vége van.
A megoldás, hogy ne az escapet nyomjátok, hanem hosszan az ENTERT és akkor úgy lép ki, hogy az eddigieket értékeli, és mivel végigcsináltátok a dalt ezért itt egy helyes értékelést fogtok kapni.

Remélem segítettem.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 19., csütörtök 0:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Sziasztok!
Remélem jó helyre írok ^^"
Igaz késő van már de napok úta azt keresem hogy hogyan lehet a %-ban a Life Bar alá varázsolni a jól eltalált nyilakat vagyis a teljesítményünket a stepmaniába. Rengeteg themet leszedtem de csak a végén írja a %-os teljesítményt találtam olyat is ami grafikonnal mutatja hol rontom el de olyat nem találtam még hogy írja a %-ot a szám közben is a life bar alatt.
Úgy naggyából csak ennyi lenne a kérdésem ^^ :wink:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 19., csütörtök 0:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
A kerdesre nem tudom a valaszt, de nagyon awesome avatarod van :nyál:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 19., csütörtök 0:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
az enyém is nagyon awesome ugye?

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 7
194 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.