Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  StepMania beállítások

HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 20:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Mertem remelni hogy nem akkora ablakban nyomnank. Bar az olyan profiknak mint a tagsag... ^^
Egyebkent jol teljes kepernyon el tudom kepzelni hogy jo... Foleg ha az a kepernyo egy projektor nagy kepe esetleg egy kb 100cm-s TV vagy hasonlo. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 1:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nekem tetszik az ötlet :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 7:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Kiprobalni ki lehet... ^^
Csak akkor ezuton varjuk jelentkezeset aki tud hozni olyan notit amin van 4 USB port vagy a jol bevalt notikhoz egy USB hub.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 12:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Enyémen pont 4 van :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 30., csütörtök 16:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah akkor mar csak eleg szonyeg kell. :D
En tudok vinni egyet ha kell de az nem a jo kis szivacsos hanem csak a sima gagyibb...
Szoval gondolom inkabb csak vegszukseg esetere ajanlom fel. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 27., szombat 23:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Valahogy :roll: elállítodott a játékosok száma. Ha rákötöm a szõnyeget a gépre,mindig 2 player-t ír ki.
Bár így is játszható,de jobban szeretném ha a nyílak középen lennének.
Hol tudnám visszaállítani 1 player-re?
Minden menüpontot megnéztem és semmit nem találtam.

Valaki már feltette ezt a kérdést, de a választ nem láttam rá.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 1:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A profiloknál a második legyen None. Más ötletem nincs.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 3:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
kaliber írta:

Kozepen? Nekem mindig a bal oldalon vannak...
Stepmania 4.0t e hasznalsz?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rika írta:
Egy olyan költõi kérdésem lenne,hogy valamilyen úton-módon elállítodott a játékosok száma.Ha rákötöm a szõnyeget a gépre,mindig 2 player-t ír ki.

3.9-et használok, de a fenti idézet szerint (okt.28. ebben a topicban) úgy is belehet állítani csak nem tudom, hogy igaz-e a dolog.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 16:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
kaliber írta:
Sziasztok!
Valahogy :roll: elállítodott a játékosok száma. Ha rákötöm a szõnyeget a gépre,mindig 2 player-t ír ki.

Szerintem jobban jársz, ha megszokod a nyilakat a bal oldalon, ha többen játszotok majd akkor majd így lesz.

Misu mondja: meg nekünk is alapbeállításon 2 személyesen van, szóval nem tudunk többet, mint te, próbálgass oszt' kész.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 17:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Hello!
Hát izé most kaptam meg a szõnyegemet és letöltöttem a StepMania 3.9-et ..nincs benne zene ,de az még nem gond csak ha a szõnyegemmel akarok lépni nem érzékeli szóvali mit kell csinálnom?Mert nem nagyon értek hozzá :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 17:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kimmy írta:
Hello!
Hát izé most kaptam meg a szõnyegemet és letöltöttem a StepMania 3.9-et ..nincs benne zene ,de az még nem gond csak ha a szõnyegemmel akarok lépni nem érzékeli szóvali mit kell csinálnom?Mert nem nagyon értek hozzá :D

Fõoldalon a GY.I.K.-ot elolvasod abba benne van elég sok minden

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 17:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
kaliber írta:
Sziasztok!

Szerintem jobban jársz, ha megszokod a nyilakat a bal oldalon, ha többen játszotok majd akkor majd így lesz.

Misu mondja: meg nekünk is alapbeállításon 2 személyesen van, szóval nem tudunk többet, mint te, próbálgass oszt' kész.

Köszi!
Hát akkor ezek szerint marad a kétszemélyes beállítás.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 18:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
kaliber írta:

szimpatikus vagy te nekem 8D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. december 28., vasárnap 18:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
SoonDead írta:
kaliber írta:

szimpatikus vagy te nekem 8D

bizony, nekem is :KISS2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 2., péntek 18:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 9Tartózkodási hely: Lakatlan szigetCsatlakozott: 2008. szeptember 28., vasárnap 20:26
Hali! Az lenne a porblémám,hogy ha egyszerre két nyílra kell lépnem akkor nem érzékeli a program.Mit kell tennem?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 2., péntek 19:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lazlov írta:
Hali! Az lenne a porblémám,hogy ha egyszerre két nyílra kell lépnem akkor nem érzékeli a program.Mit kell tennem?

Hello... PS/2 vagy LPT portra kotheto szonyeged van?
Ajanlom egyebkent a Gy.I.K. elolvasasat ha meg nem tetted meg ugyanis pont par napja kerult elo masnal is ez a problema es a megoldassal bovitettuk a fent emlitett kis doksi gyujtemenyt.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 3., szombat 16:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Ehh bocs hogy ide írom de nekem a szõnyeggel van most bajom..
Ha egy ideig ráállok a bal nyílra aztán leszállok róla gyakran nem reagál a nyíl...Létszi segítsetek mert nagyon idegesítõ...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 3., szombat 17:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kimmy írta:
Ehh bocs hogy ide írom de nekem a szõnyeggel van most bajom..
Ha egy ideig ráállok a bal nyílra aztán leszállok róla gyakran nem reagál a nyíl...Létszi segítsetek mert nagyon idegesítõ...

neked milyen is a szõnyeged? ez olyan mint egy csúnya kontakthiba, remélem nem az.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 3., szombat 17:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
Amit most cyrus hozott Dec. 19-én (+ még a cipzárnak az a lógó izjéje is lejött xD) szal egy kicsit selejtes...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 3., szombat 20:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Áh lécci valaki segítsen...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 3., szombat 20:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat a cipzar az necces tud lenni...
Meg ezeknel sajna az erzekeles is... Tegnap az enyem is volt hogy szivatott... :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 3., szombat 20:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
jah de nekem 2 napja nem jó az a "gomb"..és annyira idegesítõ...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 3., szombat 20:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Ezzel mi nem igazan tudunk mit csinalni amugy...
Vagy vissza kell kuldeni, vagy megszokni h ilyen :S
A cipzar meg a kisebb gond, rakj oda egy kulcstartot vagy vmi ilyesmit...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 3., szombat 21:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nekem 2 is van és mind a 2 szar... nem nagyon tudsz vele mit csinálni:S
én nem értem hogy mi történt hogy ilyen szarok lettek ezek a szõnyegek....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 3., szombat 21:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sztem ezzel a szõnyegtípussasl már csak a baj van :S csak úgy érné meg venni, ha elõtte kipróbálhatná az ember, hogy kivételesen nem pont egy mûködõt fog-e ki.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 3., szombat 21:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak az a baj hogy az elsõ héten még menni szokott általában, utána kezdõdnek a gondok.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 3., szombat 22:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ahogy jobban elkezded megterhelni tudnak jonni kis erzekeles hibak...
Amennyire megfigyeltem foleg olyankor amikor sok nyil egy iranyban es probalnad csak alig emelni a labad. Ez meg sajna eleg gyakran szukseges :S
Ez meg valoszinuleg sajna nem hiba hanem tulajdonsag :S Ahogy neked is mondta a csavo a jellemzest Bergkamp. :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 4., vasárnap 17:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
En ugy figyeltem hogy egy kis pihenes jot tesz neki... Egy ideig megint franko... Egy ideig...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 4., vasárnap 17:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 9Tartózkodási hely: Lakatlan szigetCsatlakozott: 2008. szeptember 28., vasárnap 20:26
Uruno írta:
Lazlov írta:

Hello... PS/2 vagy LPT portra kotheto szonyeged van?
Ajanlom egyebkent a Gy.I.K. elolvasasat ha meg nem tetted meg ugyanis pont par napja kerult elo masnal is ez a problema es a megoldassal bovitettuk a fent emlitett kis doksi gyujtemenyt.

A szõnyeg amivel ez a probléma van nem USB-s hanem az a lapos csatlakozás lehet hogy a PS/2.Olyan a csatlakozója mint a monitornak.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 7
194 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.