Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  StepMania beállítások

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 18., csütörtök 20:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
black87 írta:
minél több szám van, annál tovább tart

füvinél pont h kevesebb szám van mint nálam XD neki csak 2 dvdnyi van, még én írtam azokat neki, azóta én már szedegettem le még ezt azt :D csak szimplán türelmetlen vagyok a nálaménál lassúbb gépekkel XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 18., csütörtök 21:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
mappa átnevezés megoldotta köszzi ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 19., péntek 2:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 34Tartózkodási hely: <.<Csatlakozott: 2008. január 24., csütörtök 20:50
Lione írta:
füvinél pont h kevesebb szám van mint nálam XD neki csak 2 dvdnyi van, még én írtam azokat neki, azóta én már szedegettem le még ezt azt :D csak szimplán türelmetlen vagyok a nálaménál lassúbb gépekkel XD

géptõl is függ persze. nekem csak 500+ szám van összesen és így is tölt, de ez általában az, hogy átnézi, hogy van e új mappa amitt fel kell venni az indexbe. ha kilépsz és másodjára elindítod akkor már sokkal gyorsabban betölt.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 6., hétfő 12:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Tudtok olyan kiegészítést, hogy a program kommentáljon szöveggel, meg legyen közönséghang? Láttam olyan videókat (youtube), ahol pl. a combo-kat bemondja idõnként, meg vastaps a végén.... nagyon hangulatos.

Sajnos eléggé elkeveredtem a sok letölthetõ cucc között, így nem sokra jutottam. Ha valaki már van ilyen, kérem szépen segítsen!

Kösz!

R.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 6., hétfő 14:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Hali!
Persze.
Announcers-nek hívják.
Pl innen letudsz tölteni:
http://www.stepmania.com/wiki/Download_Announcers
Ha felinstalláltad vagy bemásoltad utána be kell kapcsolni a beállításokban:
OPTIONS --> APPEARENCE OPTIONS --> ANNOUNCER

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 6., hétfő 15:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Hali!
Persze.
Announcers-nek hívják...

Hú, nagyon jó, köszönöm!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 6., hétfő 15:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Az alabbi linken is tudsz letolteni announcert.
http://stepmaniathings.com/
Plusz itt meg talalsz kulonbozo nyil keszleteket meg temakat meg hasonlokat.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 6., hétfő 18:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
announcer, brrrrr :|

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 9., csütörtök 10:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 15Csatlakozott: 2008. augusztus 5., kedd 15:30
aztat szeretnem megtudni hogy: szeretnek kicserelni egy videot az egyik mappabol..de milyen videot kell beletenni?XD fajl kiterjesztes stb stb xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 9., csütörtök 15:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
WHATWHATWHAT WHAAAT?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 9., csütörtök 22:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Arashi írta:
aztat szeretnem megtudni hogy: szeretnek kicserelni egy videot az egyik mappabol..de milyen videot kell beletenni?XD fajl kiterjesztes stb stb xD

Ugyan az legyen a neve, meg a kiterjesztése is. A hossza sem árt ha nagyjából egyezik, vagy le lesz vágva a vége. Márha arra gondolsz egy számnak a háttérvideóját akarod kicserélni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 11., szombat 0:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 34Tartózkodási hely: <.<Csatlakozott: 2008. január 24., csütörtök 20:50
az az igazság, hogy a felbontás sem mellékes. emlékeim szerint csak 4:3 arányt fogad el, és abban sem vagyok biztos, hogy lehet e nagyobb 640x480-nál.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 22., szerda 12:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
nadejo: kezdjuk ott hogy hogy kell beuzemelnia szonyeget? mert kb kurvara nem adtak hozza semmilyen leirast...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 22., szerda 15:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Arashi írta:
nadejo: kezdjuk ott hogy hogy kell beuzemelnia szonyeget? mert kb kurvara nem adtak hozza semmilyen leirast...

Honlapon van leirás

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 22., szerda 19:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Bedugod és mûködik xDD

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. október 22., szerda 19:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
jo csak eloszor ok bedugtam, es nem igen akarodzott neki semmit csinalni, azota mar visszatert a lelek bele xP

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 22., szerda 22:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Fel kell ismernie, ha nem akkor a géppel van gond. Nekem pl most hónapokig nem volt jó, de a gépem volt a hibás, az alaplapom nem volt hajlandó lekezelni az usb eszközöket... Jájj, és még vagy 3 tápot el is fogyasztott... De már új gépem van, de ezzel is elszállt egy tápom :) asszem tápgyilkosjúzer vagyok.

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. október 23., csütörtök 11:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
in pl megijedtem, tegnap nem ismerte fel... de csak szét volt csúszva az illesztés (kicsizsinor+nagyzsinor) :dirr:

---

mmméééé? T.T
Idézet:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /nfs/extra/prepend/prepend.php(159) : system created function on line 26
! phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

DEBUG MODE

SQL Error : 0 -

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 23., csütörtök 19:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 14Tartózkodási hely: ZalaegerszegCsatlakozott: 2008. augusztus 21., csütörtök 20:43
Valaki tudna nekem segíteni?
Ma kaptam kézhez a táncszõnyeget,de sehogy sem tudom mûködésre bírni.
Bedugtam az USB-t,jelzett is a gép,hogy felismerte,meg az új program telepítve és használatra kész.
De nem találtam meg a gépen,hogy hova is tette.
A megosztott dokumentumaimban viszont találtam egy parancsikont valami cd meghajtóról,mikor meg akartam nyitni,közölte,hogy ez a bizonyos
"e" meghajtó máshova lett helyezve,és ezért nem lehet megnyitni.
Megpróbáltam a playstation-önömmel is,de az meg fel sem ismeri. :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 24., péntek 4:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
ha bedugtad és felismerte akkor mehetsz játszani,
a játékban az opciókban kell csak beállítanod a gombokat.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 24., péntek 8:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 14Tartózkodási hely: ZalaegerszegCsatlakozott: 2008. augusztus 21., csütörtök 20:43
De hogyan játszak vele,ha a gépen nem találom a progit?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 24., péntek 13:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
ÖÖÖ lehet, hogy egy kicsit félre vagy tájékoztatva, de attól még, hogy van egy táncszõnyeged nem települ a gépre a stepmania, ez körülbelül olyan, minthogyha vennél egy videokártyát és ettõl máris fönt lenne a gépeden a GTA4.
A Stepmania-t (a táncprogramot) KÜLÖN kell telepíteni. stepmania.com-ról letölthetõ. Itt a honlapon minden fontos információt elolvashatsz ezzel kapcsolatban.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 25., szombat 11:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm szépen a segítségeket.
Most már kiválóan mûködik a szõnyeg. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 25., szombat 17:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Örülök. Ha kell még segítség a szõnyeggel kapcsolatban írj bátran.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 15:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Ti tudtátok hogy van egy "patch"(igazából nem az) amivel lehet 4-en nyomni egyszerre a stepmania-t? :shock: Most találtam neten, leteszteltem nálam fut.
Esetleg klubban kilehetne próbálni egyszer, csak kell akkor majd 4 szõnyeg is :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 15:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Es egy noti relative kis monitoran mennyire lathato a negy mezo rendesen?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 17:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Majd mutatok egy screent.

Szerk, itt is vannak:
Kép
Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 17:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egy olyan költõi kérdésem lenne,hogy valamilyen úton-módon elállítodott a játékosok száma.Ha rákötöm a szõnyeget a gépre,mindig 2 player-t ír ki.
Bár így is játszható,de jobban szeretném ha a nyílak középen lennének.
Hol tudnám visszaállítani 1 player-re?
Minden menüpontot megnéztem és semmit nem találtam. :roll:

4-en játszani?
Engem spec már az is zavar,ha ketten játszunk,mert nem tudok a sajátomra koncentrálni. :@@:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 17:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Bergkamp írta:
Majd mutatok egy screent.

Vazzeeee... Mar most latom ahogy kifolynak a szemeim a szonyegre a lecsokkent nyil meretnek hala... :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 28., kedd 18:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát igen, nem túl nagy. De azért ezt úgy képzeld el hogy teljes képernyõre van kitéve.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 7
194 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.