Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  StepMania beállítások

HozzászólásElküldve: 2009. november 5., csütörtök 20:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rendben,köszönöm,ezzel már úgy tűnik fut a program.( már csak egy probléma van,de ezzel talán már megbirkózom ^^" valamiért nem érzékeli ha szőnyeggel próbálok játszani,csak azt ha billentyűvel játszom O_O)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 5., csütörtök 20:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
www.tancszonyegklub.hu
GYIK
Hogyan állítsam be a StepMania-t?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 16., hétfő 16:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Csatlakozott: 2010. augusztus 16., hétfő 15:42
Miután kikapcsoltam az event modot, hogy ne induljon folyton újra azzal a problémával találkoztam, hogy nem tárolja el a rekordokat. Biztos vagyok benne, hogy beállítás kérdése a dolog, de sajnos nem találtam ilyen opciót és habár nagyon hízelgő, hogy minden ugrálásommal új rekordot döntök szeretném, ha rendesen működne. Van esetleg vmi ötletetek hol lehetne beállítani a dolgot?

A másik ami érdekelne, hogy van e lehetőség a program futása közben törölni a rosz számokat? Ugyanis öcsém letöltött közel 10GB animés számot, de 80% elég gagyi és nagyon macerás, kilépegetni a törléshez. Ígyekszem elkülöníteni és csoportosítani a jó számokat, de így nagyon idő igényes.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Tisztelettel: Nefri

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 16., hétfő 22:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Alt + Tab?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 16., hétfő 23:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Ha nem menti el a pontokat akkor készíts profilt, nekem így már elmentette.
Nincs beépített ingame törlés.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 17., kedd 0:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Csatlakozott: 2010. augusztus 16., hétfő 15:42
Igen alt+tab az müxik, de ennek ellenére elég macerás fejbentartani a szám cimét és kikeresni 8-900 számot tartalmazó mappából.

Köszi szépen, profillal már nekem is műxik.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 17., kedd 3:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nefri írta:
Igen alt+tab az müxik, de ennek ellenére elég macerás fejbentartani a szám cimét és kikeresni 8-900 számot tartalmazó mappából.

Köszi szépen, profillal már nekem is műxik.

Csinálj akkor 20 számos mappákat, úgy könnyebb kikeresni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 17., kedd 16:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Renia komolyan kezdek aggódni érted, minden oké? :cry:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 5., vasárnap 16:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mit kell akkor csinálni ha ne ismeri fel a gép a tánc szőnyeget? :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 5., vasárnap 22:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
ennél talán egy kicsit pontosabb is lehetnél:

milyen gép? milyen operációs rendszer van rajta? milyen DDR programot futtatsz rajta?

milyen táncszőnyeget? hol vetted, milyen fajta? USB port van rajta? vagy PS/2?

hogyan nem ismeri fel? nem érzékelnek a gombjai stepmanián belül? a windows hibaüzenetet ír ki, hogy képtelen fölismerni az eszközt? bedugod és semmi jele sincs, hogy bármit csatlakoztattál a géphez?

ha nem írsz le semmilyen részletet akkor nem túl könnyű megsejtenünk a probléma okát.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 26., vasárnap 13:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 4Csatlakozott: 2010. szeptember 26., vasárnap 13:14
Sziasztok!

Ma reggeltem be az oldalra, nagyjából már 2 éve szőnyegezek. (Nahjó 1,5 meg egy pici :D ) Jelen pillanatban Standard felső szintjét ütöm. Ennyit rólam :D

Problémám pedig a következő:
Egy, azaz egy darab szőnyeget birtoklok. Ugyebár alapjáraton a Stepmania bal oldalra rakja a nyilakat. Nos, nekem már 2x sikerül valahogy belőnöm, hogy középen jöjjenek, de legutóbbi formatálás óta nem tudok rájönni hogy hogyan állítottam be. Esetleg ha kérdezték már, és volt rá válasz, akkor sry, de van egy hány hozzászólás, és nincs annyi időm hogy mindet végigfussam :?

[Stepmania 3.9 rc2a]

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. szeptember 28., kedd 17:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Pár napja reggeltem a forumra, ezt az üzenetet 2.x küldöm el, mert az előzőt még 4 nap után se hagyta jóvá egy moderátor sem (ilyen idiot egy rendszert, már bocs.)

Nos, magamról annyit, hogy standard felső szintjét súrolom, és bő 1-1,5 éve játszok DDR-en.

Stepmania 3.9 rc2a-t használok.

Problémám a következő: Régebben már sikerült belőnöm, hogy a nyilak középen jöjjenek a progiban, ne pedig baloldalt, de hogy hogyan, azt azóta sem tudom. Ebben szeretném segítségeteket kérni. :geek:

A válaszokat előre is köszönöm!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. október 4., hétfő 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Miért nem enged a forumba írni???!!!

ÁÁÁHHHHHH :angry1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. október 6., szerda 17:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Miért nem tudok a forumba írni???? :shock: :shock: :shock: :x :x :x :cry: :cry: :cry: :cry:

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 7 / 7
194 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.