Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  StepMania beállítások

HozzászólásElküldve: 2009. július 30., csütörtök 14:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Hmmm... Ez USBre csatlakozik vagy vagy PS/2?
Mert mondjuk az USBvel alapban nem szokott lenni gond... PS/2 izekhez meg en spec nem ertek :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 30., csütörtök 18:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Ez PS/2-es csatis, nekem is van ilyenem, de kettőt ebből nem tudsz használni... Egy ilyen és egy USB-s már működik együtt, ekkor külön beállítod a gombokat.

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. július 30., csütörtök 18:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 9Csatlakozott: 2009. július 30., csütörtök 8:59
Nekem mindketto ilyen és USB-s

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 30., csütörtök 23:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Szia Ayu-chan próbáld meg úgy hogy mikor a config key joy maps ra mész és player 1 ben beállítod az egyik szőnyeget akkor mikor a player kettőn is azt a gombot állítod rögtön utánna nyomsz 2 őt jobbra a billentyűn és átugrik a player 2 konfigjához látni fogod a jobb odlalt a fehér kis bigyót ami kiemeli hogy áll... a kedvedért csináltam képet 2 szőnyeggel itthon

http://i574.photobucket.com/albums/ss18 ... 1248988749

remélem azért érthetően írtam le ^^"

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 31., péntek 11:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sajnos így sem mukodik :S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 31., péntek 12:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Mind a két szőnyeged érzékel? Beállítottad a szőnyeg gombjait úgy ahogy Myki leírta? Ugye nem single-t hanem versus-t választasz ki miután rámész hogy start?

Mert sok mindent csinálhatsz rosszul, de nem írtad le hogy hol mit csináltál. Ha tényleg nem megy akkor vegyél föl msnen és ha online vagyok akkor max lépésről lépésre elmagyarázom hogy kell.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 31., péntek 12:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
ohh télleg a versus modeot kell kiválasztani csak ezt felejtettem el ^^" ja és mind a két szőnyegen startot kell nyomni a start game nél... úgy egyből a versus mode jön be

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 1., szombat 9:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mindent úy csináltam, ahogy leírtátok. Eloszor a bal oldali, majd a jobb oldali szonyeget nyomtam be, mindkettot érzékelte. Viszont a Config key joy maps-nál hiába próbálom beállítani nem megy. a bal oldal be van állítva, viszont ha átmegyek a jobb oldalra és ott a jobb oldali táncszonyeggel állítom be a nyilakat azok automatikusan a 2-esre lesznek ráállítva és az 1-es táncpad oldaláról eltunnek.
Ha billentyuzeten próbálom beállítani random betukkel a 2-est úgy mukodik, viszont akkor a szonyeget nem tudom használni :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 1., szombat 10:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
hmm nem értem mi baj lehet valamelyikünket vegyél fel msnen vagy SoonDead-et vagy engem és megpróbálunk segíteni de én most megyek el itthonról és kitudja mikor érek haza :mrgreen: szerintem este leszek ha nem megyek Misuék builijára ami úgy néz ki hogy nekem most kimarad sajnos ^^"

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 8., szombat 2:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
a 2 szőnyeg bedugása között kivártad a bűvös 10 másodpercet?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 11., kedd 23:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, kivártam, ki is jelezte hogy be van dugva, de valamiért nem jók a beállítások (mint már korábban leírtam)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 12., szerda 9:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Sokat segítenél azzal, ha leírnád, hogy mondjuk stepmaniában options->test input-on belül mit ír ki PONTOSAN mondjuk a bal oldali szőnyeg balra gombjára és a jobb oldali szőnyeg balra gombjára.

Illetve ugye nem adtak semmilyen CD-t a szőnyeghez amin driver vagy feltelepítendő program volt (ha igen akkor azt töröld le feltétlenül).

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 23., vasárnap 19:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok új vagyok itt és máris lenne egy kérdésem.
Van táncszőnyegem stepmánia programmal. Voltam az anime conon és láttam h ott folyamatosan lehet jáccani nem pedig 3 után előröl kezdeni. Na gondoltam én naivan otthon én is megpróbálom átállítani erre. Na azt úgy átállítottam h most nem tudom előhívni a menüt. és még nem is folyamatos, nem lehet kilépni csak ctrl+alt+del-vel
vmi free play-t ír... mit csináljak h visszaálljon?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 23., vasárnap 20:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Huhh... Nem lehetetlen helyrerakni csak minimal maceraval jar...
Ahova raktad a Stepmaniat azon belul a Data konyvtarban megtalalod a stepmania.ini fajlt.
Ezt nyisd meg editalasra es a CoinMode=... sor mogott allitsd az erteket 0-ra (ha barmi mas szerepelne mogotte).

Amit te keresel egyebkent beallitast az az Event mode.
Most nem tudom hirtelen pontosan melyik menuben allithato (talan Gameplay options)...
De pl ha mar ugyis az ini-t editalod akkor ott is megadhatod ha az EventMode=... sor moge 0 helyett egy 1-est irsz.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 23., vasárnap 21:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
ohh nagyon köszönöm

szerk.oka: megcsináltam és sikerült hurrá :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 13., kedd 18:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Csatlakozott: 2009. október 13., kedd 18:25
Sziasztok:) Azt szertném megkérdezni, hogy ki lehet e kapcsolni a lépésszámlálót? mármin h ne jelezze nekem h mennyit rontottam el anélkül is tudom h elrontottam nem kell h a kis "Bad" jel ott ugráljon nekem nagyon idegesít :angry1: szóval ki lehet ezt kapcsolni ? :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 13., kedd 20:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Szerintem ki kapcsolni nem lehet, de a theme-et lehet módosítani, a képet megkeresed a themes/default mappában és teszel oda egy üres képet, fontos hogy legyen ott valami.
Nem próbáltam :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 14., szerda 21:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Csatlakozott: 2009. október 13., kedd 18:25
OOOH... kipróbáltam és bejött... örök hálám xD :mrgreen: :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 3., kedd 18:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Most érkezett a szőnyegem.
Azonnal letöltöttem a SM.3.9 progit,de amikor el akarom indítani ezt írja ki:

There was an error while initializing your video card.

PLEASE DO NOT FILE THIS ERROR AS A BUG!

Video Driver: RV350

Initializing OpenGL...
Your system is reporting that OpenGL hardware acceleration is not available. Please obtain an updated driver from your video card manufacturer.

Initializing Direct3D...
Your system is reporting that Direct3D hardware acceleration is not available. Please obtain an updated driver from your video card manufacturer.

Tudom,alapprobléma,de mivel 2 hónapot vártam a szőnyegre már nagyon ki vagyok rá éhezve,és már játszani akarook.>.>

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 3., kedd 19:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
szia,

ha rózsaszín betűkkel írsz világoskék háttérre az szerintem csúnya, de ahogy gondolod

a hibaüzenetből úgy látom, hogy nincs fent DirectX, vagy videokártya meghajtóprogram a gépeden

1\ DirectX-hez ezt töltsd le és indítsd el:
http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en

2\ a telepítés után valószínűleg újra kell indítanod a gépedet. ezt tedd meg mindenképpen

3\ ezután próbáld újra indítani a stepmaniát és ha még mindig nem megy akkor telepíts föl videokártya drivert

4\ ehhez az kell, hogy megnézed milyen operációs rendszert használsz (például Windows XP) és milyen videokártyád van (ATI vagy nVidia, és termékszám, például 9800 GTX OC), ezt könnyen kiderítheted, ha megkérdezed bátyád/öcséd/apád, de ha a vezérlőpulton belül rámész, hogy rendszer és azon belül megkeresed az "eszközkezelő" gombot, ott meg fogod találni a videokártyádat is (csak keresd meg) és akkor láthatod a típusát aztán küldd el ide és megmondom milyen drivert tölts le és installálj

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 3., kedd 20:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rózsaszín betűszín csak a szöveg megkülönböztetésére szolgált,nem szándékoztam még a látvány szépségével is foglalkozni :P

Rendben a progit letöltöttem de még mindig ugyanaz.ééés most leszek elásva,fogalmam sincs milyen videokártyám van. Megnéztem azon az elérési útvonalon amit említettél,de nem jutottam el a a v.kártya típusáig. :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 3., kedd 21:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó hát nem genetikailag kódolt tudás ez, semmi baj, próbáljuk meg mégegyszer:
Légyszíves válaszolj ezekre a kérdésekre mert nagyban segítik a probléma felismerését:

1\ Milyen operációs rendszert használsz? XP? Vista? Milyen nyelvű?
2\ Vannak-e a gépeden más játékok amik működnek és esetleg 3 dimenziósak és/vagy teljes képernyőn futnak? Vagy egyáltalán játékok?
3\ Milyen régi a gép? Esetleg nagyon régi?
4\ Laptop-e?

És most segítek megkeresni a videokártyád típusát. Ezek az utasítások Magyar Windows XP-re vonatkoznak, de zárójelben odaírom az angol elnevezést is, hátha olyat használsz:

1\ Megkeresed a Vezérlőpultot (Control Panel) a Start Menüben, vagy a Sajátgépben, vagy beírod a Start Menü/Futtatásba (run), hogy "control panel".
2\ A Vezérlőpulton belül megkeresed a Rendszer (System) ikont, és megnyitod.

VAGY

Ha rákattintasz a Sajátgépre (My Computer) jobb egérgombbal és kiválasztod a Tulajdonságok (Properties) menüpontot.

Ha eddig sikerült követned, meg kellett nyílnia a Rendszertulajdonságok (System Properties) ablaknak.

3\ Kiválasztod felül a Hardver (Hardware) fület és rákattintasz az Eszközkezelő (Device Manager) gombra. Ekkor meg kell hogy nyíljon az Eszközkezelő ablak.

4\ Az Eszközkezelőben - meglepő módon - a számítógép hardvereszközeit látod egy listán. Keresd meg a Videokártyákat (Display Adapters), kattints a kis plusz jelre a baloldalon, hogy kibomoljon a menüpont és ki lesznek írva a Windows által felismert videokártyák.

5\ Kérlek másold be ide pontosan, hogy milyen videokártyák vannak itt felsorolva (Ideális esetben csak egy van)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 3., kedd 21:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
ati 9600 ad van ;) de most nemtudok keresni neked drivert majd SD hátha segít most PS2 őt szerelek :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 3., kedd 21:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
megkerestem neked Liana ezt szedd le:

laptopod van ugye?? csak akkor tedd fel ha igen
ftp://ftp.compaq.com/pub/softpaq/sp2600 ... P26223.exe

ha nem laptopod van akkor ezt tedd fel:
http://static.lhp.hu/letoltokozpont.hu/ ... on9550.exe

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 3., kedd 22:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead:

1.XP
2.igen,vannak.
3.2002-es típusú
4.nem.

Igen,a rendszer ikon megnyitásáig előbb is eljutottam,de onnantól se kép,se hang.Hardver fül egyáltalán nincs,innentől kezdve meg már borul az egész..

Myki:

Letöltöttem a 2.linken lévőt,de még így sem indul T_T

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 3., kedd 22:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
jajj pedig biztos ati 9600 ad van mert abban van rv350 es chip akkor valami ujjabb ati driverrel kellene megpobállni :?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 3., kedd 23:26 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 4., szerda 12:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
Liana írta:
SoonDead:

1.XP
2.igen,vannak.
3.2002-es típusú
4.nem.

Igen,a rendszer ikon megnyitásáig előbb is eljutottam,de onnantól se kép,se hang.Hardver fül egyáltalán nincs,innentől kezdve meg már borul az egész..

Mi történik akkor, ha a Start Menü->Futtatást kiválasztod és beírod, hogy devmgmt.msc ?

elvileg ez is elő kell hozza az eszközkezelőt. És ott már meg tudod keresni a videokártyát.

Hogyha tényleg ATI 9600 ahogy Myki tippelte akkor az uruno által küldött linkről töltsd le a drivert.
http://support.amd.com/us/gpudownload/w ... ng=English

Itt görgess le és a letöltések közül a "Option 1 - Full Software Suite"-ot ajánlom.
Töltsd le és próbáld meg telepíteni.

Ha nem ATI 9600-at van akkor írd le hogy mid van.

Amúgymeg: vegyél föl msnen és akkor könnyebben tudok segíteni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 4., szerda 20:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
oké,elvileg kihámoztam mi a helyzet:

,,Videokártyák:
R9200SE-DT
R9200SE-DT-Secondary "

Köszönöm a linekeket,le is töltöttem,viszont telepítéskor megint becsúszott egy hiba;
,,A telepítő nem talált az aktuális hardverrel vagy operációs rendszerrel kompatibilis illesztőprogramot."

Lassan kezd a helyzet elég kilátástalannak tűnni,úgyhogy felvettelek msn-re.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 4., szerda 22:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor ez mégsem egy 9600-nak tűnik.

,,A telepítő nem talált az aktuális hardverrel vagy operációs rendszerrel kompatibilis illesztőprogramot." - ez annyit jelent, hogy nem jól tippeltük meg milyen videokártyád van.

Következőleg próbáld meg letölteni ezt:
http://support.amd.com/us/gpudownload/P ... 00-xp.aspx

MSN-re most nem tudok menni, de ha nem megy akkor esetleg holnap lehet fent leszek.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 6 / 7
194 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.