Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  DANCE DANCE DANCE program

HozzászólásElküldve: 2012. augusztus 24., péntek 11:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok, még régebben használtam egy a Logic3 általá gyártott, DANCE DANCE DANCE táncszőnyeghez tartozó programot, nekem nagyon tetszett, de a CD sajnos elveszett, tudna valaki segíteni, hogy honnan tudom letölteni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. augusztus 27., hétfő 7:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Nem tudod letölteni, mert egyrészt nem ingyenes, másrészt annyira szutyok, hogy senki nem vette a fáradságot, hogy feltöltse valahova.

Ha nagyon kell, akkor nekem megvan, megkereshetem és elküldhetem.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. december 25., kedd 1:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia SoonDead!

Nekem nagyon nagy szükségem lenne a Dance dance dance nevű programra... Most kaptam egy táncszőnyeget (nyolc éve akarok egyet), és én nagyon megszerettem azt a programot még az általános iskolás táborok alatt. Két napja keresem égen-földön, de lehetetlenség letölteni...

Előre is NAGYON-NAGYON köszönöm!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2013. május 17., péntek 12:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!Kaptam egy táncszőnyeget,de nem jó a telepitőlemez.Tudna segiteni valaki?
Logic3 dance dance dance
ozonelany@freemail.hu email-cimre írhattok.
Előre is köszi

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2013. május 19., vasárnap 2:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
NITUSVILMOS írta:
Sziasztok!Kaptam egy táncszőnyeget,de nem jó a telepitőlemez.Tudna segiteni valaki?
Logic3 dance dance dance
ozonelany@freemail.hu email-cimre írhattok.
Előre is köszi

http://www.stepmania.com/ -> ezt töltsd le, a telepítőlemezt meg dobd ki.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2013. augusztus 3., szombat 20:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Azt az infót kaptam, hogy itt lehet tudnátok segíteni. Dance dance dance logic3-as játék telepítő szoftverét régebb óta keresem a neten, mert az enyém megsértült. Mindenképp ezt a progit szeretnénk, mert régi emlék és fel akarjuk eleveníteni barátokkal. Valaki esetleg el tudná küldeni? Előre is köszönöm: Bogi
Ha valaki tudna segíteni, az e mail címem albuss90@hotmail.com

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2014. november 23., vasárnap 0:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
Van itt valaki??

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2014. november 26., szerda 19:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia,

a fórumot nem használjuk, már évek óta facebookon szerveződünk. Kb. hetente fölnézek a fórumra, ennyi. Ha van specifikus kérdésed, azért napokon belül válaszolok.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2016. január 25., hétfő 9:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziaztok én lementettem még annó a CD-t iso formátumba. Aki szeretné az írjon nekem e-mailt odor.daniel.0721@gmail.com és elküldöm.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
9 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.