Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Rosz telepítőlemez

HozzászólásElküldve: 2011. december 25., vasárnap 9:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kislányom karácsonyra egy táncszőnyeget kapott... sajnos a dobozban lévő telepítőlemez nem jó, azaz nem lehet feltelepíteni a gépre. A tiousát nem tudom, a dobozon DANCE MAT FOR PC... HIPHOP... NON SLIP SURFAGE AND BACKING szövegek vannak, a lemezen: DANCING GAME CD-ROM... a leírásban MODEL:D8002
ha valaki tudna segíteni, hogy mit telepítsek a gépre, hogy élvezhesse az ajándékát és hátha jobb lenne a karácsonya... nagyon hálás lennék.. a stepmániát próbáltam letölteni, de el sem indul...
Mindenképpen olyat szeretnék, amihez nem kell állandó internet hozzáférés...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. december 26., hétfő 1:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát így azért elég kevéssé tudok segíteni. Nem igazán írtad le hogy mi hogyan nem megy. Például lefagy, vagy nem ir ki semmit, vagy mi a gond a telepítéssel. Úgyhogy remélem nem haragszol ha azt tanácsolom, hogy próbáld meg a stepmaniát elindítani. Ha windows oprendszered van akkor nem a program hibája ha ez nem sikerül. Ha valami hibaüzenet van akkor segít ha leírod mi az.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. december 26., hétfő 17:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi a jó tanácsot.. újra nekifutottam a stepmaniának... az volt a gond, hogy az egérrel próbáltam indítani :).... mostmár csak abban segítsen valaki, mivel most látok életemben először ilyen szőnyeget... hogy hogyan lehet összehangolni a géppel, mert ugyan csatlakoztatom, a gép szerint remekül működik... csak nem is tudom mit kellene neki csinálni.. vagy nekem..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. december 27., kedd 15:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
A táncszőnyeg pont úgy kell működjön mint egy joystick vagy egy bármilyen kontroller. Vannak rajta gombok amiket ha nyomogatsz akkor a számítógép azt érzékeli.

A gond az szokott gyakran lenni, hogy a program nem ismeri föl automatikusan, hogy melyik gombhoz milyen parancs társul automatikusan és neked kell beállítani, hogy melyik nyíl a balra jobbra fel le.

Ha belépsz a stepmaniába akkor az Options->Config Key/Joy Mappings menüpont alatt ezt be tudod állítani.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
4 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.