Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Songok

HozzászólásElküldve: 2007. december 18., kedd 2:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Én a Daft Punktól keresnék songokat (elsõsorban a Harder, Better, Faster, Stronger)-t, nincs valakinek valami tõlük? ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 18., kedd 2:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 18., kedd 23:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Jóóó, tudom, tudom, de lustaság fél egészség és hátha gyorsabban meglehet így szerezni...:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 19., szerda 20:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Csatlakozott: 2007. december 16., vasárnap 18:03
Nos, nekem elég sok szám kellene, bár már így is van pár, de amik kellenek, azok nincsenek meg :evil:
NOs, jól jönne: Claymore (Op&Ed)
Bleach (ichirin no Hana, DTechnoLife, Tonight3*, Alones)
Venus VS Virus (OP&Ed)
Higurashi( úgy ált a 2op)
D.Gray-Man
Kannazuki no MIko
Jigoku Shoujo
Suzumiya haruhi (God Knows, és op)

Asszem hirtelen ennyiXD, nem is akarok oan sokat mi?^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 19., szerda 20:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
IloveRenji írta:

neked is csak ajánlani tudom Rita hozzászólását, regisztrálsz, és máris töltögetetsz.. amgy kihez van szerencsénk?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 19., szerda 22:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Asszem törlöm majd a topicot, így nincs sok értelme...^^'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 19., szerda 22:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
de van értelme, ha pl ritka számot keresel, vag ha csak egyszerûen meg akarod osztani a kedvenc zenéidet :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 19., szerda 22:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Misu írta:
de van értelme, ha pl ritka számot keresel, vag ha csak egyszerûen meg akarod osztani a kedvenc zenéidet :D

Van ritka meg gyakori szám? o_O

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 1:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát ha valaki a Narutóból a Go-t keresi akkor az pl. gyakori. Ha valaki viszont Sebestyén Mártától keres számokat, az ritka. Azt pl. bemanistyleon nem fog találni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 1:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
kazuko írta:
Nos, nekem elég sok szám kellene..

Bemanistyle nagy dolog am gyerekek :3
Ha lusta vagy mint egyesek *Reniara nez xD* akkor vegyel fel msnen es kuldozgetek neked, kb mind megvan :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 2:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
SoonDead írta:
Hát ha valaki a Narutóból a Go-t keresi akkor az pl. gyakori. Ha valaki viszont Sebestyén Mártától keres számokat, az ritka. Azt pl. bemanistyleon nem fog találni.

de az én mûveim között némi operett és sanzon fellelhetõ :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 2:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lione írta:
SoonDead írta:

de az én mûveim között némi operett és sanzon fellelhetõ :P

Majd felkéne õket a rakni a honlapra, ha kész lesz:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 2:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
oké ^^ :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 12:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia írta:
Misu írta:

Van ritka meg gyakori szám? o_O

eh, én pl vadászok a PIU-s számiokra, de seholsem lelem a swing swing lady-t... ha valakinek meglenne, kérem jelezze :dirr: szal ami nincs bemanin, az ritka XD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 20., csütörtök 19:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Csatlakozott: 2007. december 16., vasárnap 18:03
IloveRenji írta:
kazuko írta:
Nos, nekem elég sok szám kellene..

Bemanistyle nagy dolog am gyerekek :3
Ha lusta vagy mint egyesek *Reniara nez xD* akkor vegyel fel msnen es kuldozgetek neked, kb mind megvan :géj:

Felvettelek, és elõre is köszike :) Am., sok oldalt találtam már ahol vannak számok, csak épp azok nem voltak sose köztük, amik nekem kellettek volna.... Szval, van FF, meg Slayers is, csak nincs pl.:Bleach :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 21., péntek 0:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
A 13 számtalálatból 2 nem megy és összesen 1 az, amit használni is tudok, mert az összes többit csak Heavyre vagy Challangera csinálták ToT

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 22., szombat 2:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Olyan Doremi openingje van valakinek, ami nem csak challenge szinten van? ^^" BMS-en nincs csak vmi felmixelt, ami nekem van az meg challenge csak...:S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 26., szerda 14:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: DebrecenCsatlakozott: 2007. december 25., kedd 21:08
Nekem speciel... a Johnny B Goode... szám kellene, nem tom egyszer már valahol felleltem,d elusta voltam kiírni..illetve elfelejtettem... és xp cserénél meg hát odaveszett, valakinek nincs meg esetleg, emg öö anoo.. Groove Coverage-tõl is kellene néhány számocska... *naaaagy booociii szemeeek*

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 26., szerda 23:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
azzzz nekem is kéne :S de mivel bemanin nincs fent, számomra nem létezik XD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 27., szerda 20:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Vki mondana nekem pár olyan Heavys számot, ami úgy a heavy szint elején van (és nem csak az van ráírva), és hha azokat megcsináltam utána már lehet Heavys pólóm?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 27., szerda 21:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyon akarod a Heavy polot :dirr:
Ma este leszek a szonyegen, osszegyujtom oket...igy fejbol nem vagom..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 27., szerda 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Nagyon akarod a Heavy polot :dirr:
Ma este leszek a szonyegen, osszegyujtom oket...igy fejbol nem vagom..

Igen :D Az egész péntek du.-szombat-vasárnap-omat ráakarom szánni :loved: *Szerelmes :D* :loved:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 27., szerda 23:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Renia, legy eros: ez egy polo...semmi tobb, semmi kevesebb...nem leszel jobb ember attol h mi van a polodon...gondoltam jobb, h elmondom...az meg a masik h 3 db Heavy-t el tudsz kuldeni, meg nem jelent SEMMIT :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 27., szerda 23:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Renia, legy eros: ez egy polo...semmi tobb, semmi kevesebb...nem leszel jobb ember attol h mi van a polodon...gondoltam jobb, h elmondom...az meg a masik h 3 db Heavy-t el tudsz kuldeni, meg nem jelent SEMMIT :géj:

Nembaj, mond a címeket :D (Úgyis lassan átkell lépnem Heavyre, mert Soon beelõz és akkor nemtudok vele versenyezni:()

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 28., csütörtök 0:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Ó én most 0-24ben tolom egyetem helyett a challenge-eket és megy a pacman AAA-ra úgyhogy bele kell húznod, mert ha még mindig számokat válogatsz akkor következõ alkalommal már szemmel se tudod követni a mozdulataimat ;D (legidétlenebb szmájli)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 28., csütörtök 0:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Ó én most 0-24ben tolom egyetem helyett a challenge-eket és megy a pacman AAA-ra úgyhogy bele kell húznod, mert ha még mindig számokat válogatsz akkor következõ alkalommal már szemmel se tudod követni a mozdulataimat ;D (legidétlenebb szmájli)

Ezt nem hagyhatom! Holnap nem mehetek így suliba >_< :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 28., csütörtök 2:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyah, randomban:
2 B A Master (Pokemon)
Azumanga (vmelyik OP, a tanarneni van a kepen)
Jubei Chan
Inuyasha: My Will
Sister Princess (omfg)
Digimon Frontier
Angelic Layer
ezek olyan nyomoroncak...de barmelyik 5-6 tappancsos "megteszi"...de azert is Standardet kapsz a polodra :dirr: (kiveve ha megcsinalod az Ichirin no Hana Huge Hollow Mix-et vagy a What's Up People-t Standardban A-ra :3)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 28., csütörtök 7:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Nyah, randomban:
2 B A Master (Pokemon)
Azumanga (vmelyik OP, a tanarneni van a kepen)
Jubei Chan
Inuyasha: My Will
Sister Princess (omfg)
Digimon Frontier
Angelic Layer
ezek olyan nyomoroncak...de barmelyik 5-6 tappancsos "megteszi"...de azert is Standardet kapsz a polodra :dirr: (kiveve ha megcsinalod az Ichirin no Hana Huge Hollow Mix-et vagy a What's Up People-t Standardban A-ra :3)

Hha hazatudok szökni a lyukasórámban akkor már délelõtt nekilátok :D *Felpörög:D*

Szerk.:
Death Note 2nd OP (pirosas logó) vagy What's up people (Misa-misa vagy ki az a szõke csaj van a kisképen) a felsõbbik címe?:D

Vagy ez nem jó Easyn? http://www.bemanistyle.com/sims/simfile.php?id=21468

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 28., csütörtök 13:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem kell tolem idezni, ha egybol az en hozzaszolasomra reagalsz >____<
Õõõõõh, hat a What's Up People megsem, mert az nem olyan nehez..de talaltam neked masikat, amitha megcsinalsz rozsaszinben Ara akkor tied a Heavy polo (muhahahaahahah) :
http://www.bemanistyle.com/sims/simfile.php?id=13984 ez egy rohadt jo szam amugyis...
http://www.bemanistyle.com/sims/simfile.php?id=2550 - roflkopter

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 28., csütörtök 16:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó:P Vmi nem longos nincs a pólóért? :(

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 7
193 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.