Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Songok

HozzászólásElküldve: 2009. február 3., kedd 0:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
a techno remix jó, pedig nem szeretem a tuctuct XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 23., hétfő 12:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Naszóval akor ide teszem a zenét amit rossz topicban társalogtunk meg ^^"
Nemakartam hogy rossz helyre kerüljön a dolog ezért megkerestem a helyét a forumon :wink:
link:
http://121312213.atw.hu/BTMSSBB.zip

aki nem bízik bennem átvizsgálhatja valami vírusírtóval, mert én útálom az ilyen progikat szóval a gépemen nincs vírusírtó! és ha valaki valami rossz szándékú dolgot kap el ami nemhiszem, hogy előfordulhat de lehetséges, az vizsgálja át és írja már le léci hogy van e benne valami vagy nincs :D

Kicsit nehéz egyszerre lenyomni 3x egymás után mind a 4 nyilat de megoldható nekem sikerül :nyelv1:

És végül jó szórakozást hozzá!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 23., hétfő 16:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Most én vagyok béna vagy ez tényleg egy másik szám? Oo
De azért köszi ezt is, nem volt annyira rossz. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 23., hétfő 19:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
:angry1: ohh de béna vagyok ez nem az a szám xD de linkelem a jót ha nem nagy gond egy kis késéssel :D
http://121312213.atw.hu/smbml.zip
ez az mostmár biztos ^^ meghallgattam :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 23., hétfő 21:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Hát nagyon szépen köszi. :D komolyan még soha nem élveztem egy számnál sem ennyire a failt. :D
(mondjuk c400al ez sem annyira gázos de az meg csalás ^^)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 23., hétfő 21:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Ez ujra meghallgatva is uber LOL. tenk ju :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 23., hétfő 22:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sejtettem lesznek olyanok akiknek ennyire bejön ez a szám mint nekem :nyelv1:
És ezt hogy is mondjam 1x speden próbáld ki :hang1: told végig majd mindig egyre gyorsíts rajta de C-s csorsítással ne csináld!!! így igazi öröm fog el mikor látod hogy törnek felfelé a nyíltömegek és megakadnak egy pillanatra :lol:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 5., csütörtök 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ha van kedvetek, teszteljétek le, most csináltam: katt
a végén rosszul vágtam a zenét és totál szétcsúsznak a lépések, FUUUUUUUU-
szl nembiztos hogy lesz kedvem befejezni D:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 6., péntek 0:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
hum leszedtem majd reggel felkelés után megnézem (**)
most túl fáradt vagyok már :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 6., péntek 11:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hmm leteszteltem első próbára:
http://myki406.fanklub.hu/screen00012.jpg
és a végén télleg nem ütemre jönnek a nyilak de nekem teccik :mrgreen:
és az ezután lenyomott szám a Chrono Cross igaz csak C lett de örülök hogy megvolt ma reggel is :nyelv1: igaz C300 ba vittem :cry:
http://myki406.fanklub.hu/screen000021.jpg
De fejlődés van 1000-el :nyelv2:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 20:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 14Tartózkodási hely: ZalaegerszegCsatlakozott: 2008. augusztus 21., csütörtök 20:43
Segítséget szeretnék kérni.4 évvel ezelőtt,mikor előszőr játszottam egy siófoki játékteremben táncpadon,nagyon megfogott az a szám amire első ízben táncoltam.Youtube-on a napokban megtaláltam a szám klippjét,de sajnos a ddr song-ot nem.Szeretném megkérdezni,hogy valaki nem találkozott e esetleg vele.
:depi1:

http://www.youtube.com/watch?v=DMwFermD6cw

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 20:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Wááááááááááá, ez egy régi PIUs szám!!!! OoO: :KISS2:

Szerk.:
Amúgy az a gond ezzel, hogy nem tudom, hogy a Pump It Up PREX 3 szoftver előtt mi volt a gépeken, mert a PREX 3-as cucc már (minimum) eggyel későbbi.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 21:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
hát prex2 meg nx2

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 22:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
PREX 2-t nem talált a google, szal az nem létezik :D De az NX2-t megnézem, thx ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 22:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az NX2 nem az, nincsenek benne azok a számok, amiket én ismertem a régiről :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 22:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
KÓÓÓCSOS KIS ÖRDÖGÖK VOLTNUK, NAPTÓL ÉS KOSZTÓL SÖTÉT VOLT ARCUNK!!!!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 22:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 14Tartózkodási hely: ZalaegerszegCsatlakozott: 2008. augusztus 21., csütörtök 20:43
Ez a szám amit én mutattam ez ne NX2 hanme még sima NX volt.
Ezeket a számokat valahonnan még le lehet szedni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 7., kedd 23:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem 2 db szám megvan mp3ban az NXből akkor, hha ez az volt :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 8., szerda 16:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mi a címük?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. április 8., szerda 18:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
I Will Accept You
Run To You

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 17:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 9Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 14:44
sziasztok
(tök jó volt a con ^^ vettem táncszőnyeget is ^^)
A gondom az, hogy innen: http://www.flashflashrevolution.com/sims/
töltöttem le számokat, de amikor ki akartam csomagolni a zipeket és rarokat, akkor nem volt smzip fájl bennük, hanem sok fájl egy mappában. ezzel mit csináljak? Mert eddig, amiket letöltöttem smzipeket csak rájuk kattintottam és már kész is volt. Ezzel nem tudom, mit kezdjek. Segítsetek kérlek! Köszi előre is :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. május 18., hétfő 17:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
smzip valójában egy zipbe tömörített mappa amiben fájlok vannak, csak a stepmania automatikusan kitömöríti a kellő mappába.

A lényeg, hogy a StepMania mappájában (C:\Program Files\StepMania\) van egy Songs mappa.
A Songs mappán belül van sok almappa, ezek a stepmaniában a dalválasztásnál kategóriaként jelennek meg. Ezeken belül kell elhelyezni a kitömörített mappát amiben a fájlok vannak.

Tehát például

C:\Program Files\StepMania\Songs\DDR Anime 1st Mix\Trigun\trigun.dwi
C:\Program Files\StepMania\Songs\DDR Anime 1st Mix\Trigun\trigun.mp3
C:\Program Files\StepMania\Songs\DDR Anime 1st Mix\Trigun\trigun.sm
C:\Program Files\StepMania\Songs\DDR Anime 1st Mix\Trigun\trigun-bg.png
C:\Program Files\StepMania\Songs\DDR Anime 1st Mix\Trigun\trigunintro.avi
C:\Program Files\StepMania\Songs\DDR Anime 1st Mix\Trigun\trigunlogo.png

Ezek a fájlok írják le az egyik Trigun számot lépésekkel videóval.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. május 19., kedd 16:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 9Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 14:44
Köszi ^^
Sikerült is!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 1., hétfő 22:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah tessek... Egy kicsit nem figyeltem oda az oldalra es kozben kidobtak csomo uj packot Otakus Dreamen...
Uj Japan, Hentai es felujitott instrumental pack...
Ha mas is lemaradt volna rola mostmar szolva vagyon :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 1., hétfő 22:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hú nekem ezek már megvannak :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 2., kedd 20:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Heeee... Hova lett Misu hozzaszolasa???
Epp most akartam elkeseriteni hogy lehet sirni hogy nincs inujasa sooot meg naruto meg bleach sincs a hentai packban...
Nah mindegy...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 2., kedd 21:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Hol vannak ezek a packok? En ki szeretnem oket probalni :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 2., kedd 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
http://otakusdream.com/

Az ujabb packok fooldalon is linkelve... De oldal menuben szinten megtalalhato :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 19., szombat 2:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Olyan music packot tud valaki küldeni (linken) amin olyan, mondjuk anime openingek/soundtrackok vannak amiket több fokozatban lehet tolni? Mert én csak pár számot találtam és csomó nekem kezdőnek eléggé nehéz. Régen pár éve amikor letöltöttem (akkor csak billentyűn játszottam vele pár napig...) csomó alap szám volt hozzá, a legkönnyebbtől felfele kb 3-4 szintig. (pl. amikkel ti kezdtétek)
Köszi szépen előre is!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 19., szombat 18:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Legkönnyebben ez úgy menne, ha valamelyikünk kiírna egy nagy rakás számot egy DVD-re és személyesen adná oda, mert nekem van sok ilyen szám de feltölteni nincs kapacitásom.

Vagy például: http://www.otakusdream.com/ itt neked megfelelő számok leszek.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 7
193 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.