Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Songok

HozzászólásElküldve: 2008. február 28., csütörtök 18:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 159Tartózkodási hely: Érd city MetropolisCsatlakozott: 2008. január 8., kedd 13:17
Hát én a helyedben úgy állnék hozzá, hogy egy Standardes pólóban kevésbé gáz kiesni a Conon elsõ körben a versenybõl, mintha ott villog, hogy heavy és megszívod... De ez az én véleményem... :P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 28., csütörtök 19:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Ely-chan írta:
Hát én a helyedben úgy állnék hozzá, hogy egy Standardes pólóban kevésbé gáz kiesni a Conon elsõ körben a versenybõl, mintha ott villog, hogy heavy és megszívod... De ez az én véleményem... :P

Úgyis kiesik az összes klubos, nem fogok egyedül égni :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 29., péntek 3:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Meg kellett próbálnom (csak hogy Renia bosszanokdjon):
MURUGYA
Ez nem is olyan gyilkos így rózsaszinen, mondjuk sokat rontottam és a végére eléggé elfáradtam de különben tartható volt és így össze is jött egy A elsõre.

NYENYENYEEE Renia! Én hevis pólót kapok te meg neeem!

EDIT: Ez meg a másik, mert közben megtaláltam ezt is.
ROVLMAO

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 29., péntek 7:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hát a Swingeset tuti, h nem fogom megcsinálni, mert utálom a swinget :) A Mezamera lesz esély, hogyha nem fog fájni a bal lábam meg a jobb bokám...:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 24., szombat 14:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nah, elkezdtem válogatni a fekvõs számokat, idáig van 1 Clear Blue Waterem meg 2 Elfen Lied OP-om, meg vhol van 1 .hack//-es, amit most keresek. Szóval akinek van a Clear Blue Wateren kívül fekvõse, az rakja fel vhova/küldje át, h összetudjuk szedni õket és lehessen a TSZK-s gépen is. (Rita, légyszi azokat is mondd meg a címét/elérhetõségét, amik fennt vannak a gépen.)
Köszi mindenkinek!

(Megjegyzés: Fekvõs=3-4 gombot is nyomva kell tartani egyszerre)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 24., szombat 18:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Off hozzáfûznivaló: Renia, lökött vagy XD

HozzászólásElküldve: 2008. május 24., szombat 19:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Miert, ezek tokjok!!
Keresek meg X)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 24., szombat 20:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lüke fanatikusok :D Imádlak Titeket, mert lököttek vagytok <3

HozzászólásElküldve: 2008. május 24., szombat 21:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella: :hangjegy:
Amúgy Junkuyousha volt a hack-os és találtam 1 Benny Benassisat is. :D És keresek tovább ^_^ Meg az enyém is megy közéjük :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. július 13., vasárnap 10:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Miert, ezek tokjok!!
Keresek meg X)

Tudsz nekem címeket írni akkor? ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 7., csütörtök 12:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 15Csatlakozott: 2008. augusztus 5., kedd 15:30
helloka!
nem tud valaki szerezni nyilacskakat egy szamhoz? esetleg kettohoz? nem talaltam a bemanistyle-on oket, ugyhogy gondoltam itt kerek segitseget:
The Veronicas cimu bandatol kellene az Untouched cimu szamuk valamint a This is how it feels
:33
ha tud valak segiteni pls szoljatok XD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 9., szombat 22:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
"Szerezni" nem lehet, max. szerkeszteszni.

De megnéztem az elsõ számot....Olyan kurvajól indult...T_T És akkor ez 2 Avril hangú csaj beleliheg meg nyávog...T_T
(Ja ezzel csak arra akartam kiternéni, h én biztos, h nem csinálom meg ezt a számot.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 10., vasárnap 9:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
XDXDXD ehehe XD avril hangu..hmm.. nem tom...annyira nem vok avril fan..de nekem pont a dallama teccik meg a ritmusa XD

de np amugy:D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 24., vasárnap 14:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
najo: mas zene:
shining collection van valakinek mixelt valtozatban? ami a bemanistyle-on van az az eredeti, de tegnap Matsuri napon az animes songok kozul ami ott volt shining collection az kicsit mixelve volt es marha jo volt :3
ha az megvan valakinek szoljon XP

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 24., vasárnap 18:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
nekem van egy ami long version challengeben, eleg nehez, nekem is csak Bre megy :S
De ha kell elkuldom szivesen..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 25., hétfő 8:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
oh:/ sztem azt en is neztem...shit..na azert koszi XP
esetleg invoke ( T.M.Revolution) hosszu verzioban, es legalabb normal szinten? XD azt sem talaltam meg normalisan...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 25., hétfő 17:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 14Tartózkodási hely: ZalaegerszegCsatlakozott: 2008. augusztus 21., csütörtök 20:43
Még nincs is szõnyegem,de már töltöm le a zenéket,hogy ne akkor kelljen mikor már meglesz.
Tényleg nagyon jó ez az oldal,amit mondtatok. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 25., hétfő 21:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Invoke van :drool:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 26., kedd 17:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 42Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 15:37
nekem is vannak fekvõs számaim...átkülöm, ha kell Renia csak írj rám msnen..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 27., szerda 1:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Elõször írj csak címeket, hátha megvannak nekem is, úgy gyorsabb:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 1., hétfő 14:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
emberek emberek XD
nem lenne valamelyikotok olyan kedves ees: mondjuk becsomizna az osszes anime-s zenejet marmint ami tancszonyegezeshez kell:D es valahova feltoltene? pl megaupload vagy rapidshare? XD mert egyesevel vegigkeresni bemanin vagy hun es leszedegetni..kicsit "painful" XD es kb ket hete toltok torrenttel meg emule-al (anime sims-eket)...de csak toltenem..mert nem akarnak lejonni xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 1., hétfő 16:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 14Tartózkodási hely: ZalaegerszegCsatlakozott: 2008. augusztus 21., csütörtök 20:43
Én szívesen felteszem azokat amiket én szedtem le.
De az nem az összes,mert csak azokat a zenéket szedtem le,amit szeretek és ismerek.
De ha van különleges kívánságod,akkor írd meg,és én leszedem neked,mostanában unalmas óráiban,úgy is ezzel foglalatoskodom. :D
Egyébként nem tudná nekem valaki átküldeni a Tanz der Vampire fináléját,mert én sajnos nem találtam meg. :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 1., hétfő 16:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
hat huh...az a baj hogy eleg sok van..XD az lenne a legjobb ha vlaki megtudna szerezni amit conokon szoktak "kozze tenni"

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 1., hétfő 17:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Na abban egyáltalán nem vagyok otthon,hogy con-on mik szoktak lenni.
Nem sok idõt töltöttem a DDR teremben. :oops:
De nyugodtan írj egy listát azokról,amit szeretnél ha meglenne,lehet,hogy nagy részét én is leszedtem.
Vagy ha gondolod,felpakolom a sajátjaimat.Ki tudja,lehet,hogy egy csomó olyat találsz benne,ami neked is kellene. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 1., hétfő 21:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Arashi írta:
emberek emberek XD
nem lenne valamelyikotok olyan kedves ees: mondjuk becsomizna az osszes anime-s zenejet marmint ami tancszonyegezeshez kell:D ...D

Gyere el klubba pölö :géj:
Vagy conra hozzal 3 dvdt es akkor kiirom ami nekem van..a conos versenyes szamok majd fel lesznek teve amugy....

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 2., kedd 20:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Arashi írta:
emberek emberek XD
nem lenne valamelyikotok olyan kedves ees: mondjuk becsomizna az osszes anime-s zenejet marmint ami tancszonyegezeshez kell:D ...D

Gyere el klubba pölö :géj:
Vagy conra hozzal 3 dvdt es akkor kiirom ami nekem van..a conos versenyes szamok majd fel lesznek teve amugy....

klubba nem tudok sajna elmenni :33 nem pesti vagyok :33
de conra akkor vihetek 3 dvd-t :333
meg Rika te is felpakolhatod a musikokat :33 es leszedem :hug:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 5., péntek 14:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
http://rapidshare.com/files/142817435/DDR_1.zip.html
Feltöltöttem az elsõ részét a letöltött song-jaimnak.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 7., vasárnap 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
http://rapidshare.com/files/143433223/DDR_2.zip.html
Itt a második részlete a letöltött számaimnak.
Sajna nem tudom egyszerre felpakolni,mert 200 mega a limit rapidshare-en.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 9., kedd 18:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Az idei versenyszámokat le lehet szedni...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 15., hétfő 17:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Küldöm Reniának és mindenkinek aki szereti

http://rapidshare.com/files/145425023/D ... r.zip.html

(a vasárnapi verzió kicsit átalakítva, az eddigi heavy medium lett, és pár lépést levettem belõle, új hard, még nem teszteltem)

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 7
193 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.