Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Songok

HozzászólásElküldve: 2010. október 15., péntek 11:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 1Csatlakozott: 2010. október 15., péntek 10:50
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, remélem tudtok segíteni. A Mondoconon többször is volt egy song ami nagyon tetszett, és ugye "megjegyzem ééén, agyam mint a penge" alapon nem írtam fel...és persze elfelejtettem, ezért meg sem tudom keresni...Hogy ne hallgassam életem végéig, hogy: "Én mondtam hogy írd fel...", ezért beírom ide hátha tudtok segíteni. A zene végig tele van olyan sípolással,mint amikor a tv-ben valami csúnya szót kifütyülnek. Dallamra kb: tá-tárá-tárárárá-tárárárá-sípolás...ezt azért mégsem írhatom be a google keresőbe...:D Szóval előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. december 19., vasárnap 16:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. december 21., kedd 1:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Lockny: Da shit.

Szerk: Ez így félreérthető, szóval itt egy youtube link is:
http://www.youtube.com/watch?v=Z1tBnA7sucg

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. január 19., szerda 18:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.. új vagyok itt és szeretném megkérdezni tőletek hogy a DancingMonkeys programot hogy kell használni?? Csak mert megnyitom, berakom az mp3-at és beállítom ami kell aztán rányomok hogy GO.. elkezdi de aztán kiírja hogy Error. File not found..
Segítsetek légyszi.. ^^ Köszi..
Vagy ha tudtok más programot ajánlani azt megköszönném.. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. január 20., csütörtök 19:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Szia a dancing monkey nem működik még ha sikerül is működésre bírnod akkor sem fog olyan jó chartot írni mint amit neten találsz más program nem nagyon van általában a stepmaniát szokták használni az emberek ^^
Esetleg írd le melyik szám kell hátha meg van valakinek :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. január 20., csütörtök 21:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
http://www.ddreamstudio.com/ ez esetleg még elég jó, de itt is neked kell megírnod a lépéseket, viszont vannak hasznos beépített fícsörök.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. március 24., szombat 19:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 31Tartózkodási hely: MiskolcCsatlakozott: 2011. május 29., vasárnap 2:50
Hadd kérdezzem már meg, hogy - most hogy elveszett a Bemani összes feltöltött cucca - ki honnan szedi le a számokat? Mert nem igazán találok olyan oldalt, ahol gyakran frissítenek, és sok szám is fenn van :?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. április 5., csütörtök 10:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 1Csatlakozott: 2012. április 5., csütörtök 10:04
Egyet értek! Én is kétségekbe vagyok esve, hogy most honnan tudnék beszerezni újabbakat.

Edit: JA... Lesz bemanistyle elvileg, ahogy eddig is, csak idő kell. Vmi van, hogy visszapakolják a dolgokat, csak várni kell.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. április 9., hétfő 11:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
én szerencsére nem használok ilyen oldalakat ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. április 9., hétfő 14:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 31Tartózkodási hely: MiskolcCsatlakozott: 2011. május 29., vasárnap 2:50
Akkor te honnan szeded a számok nagy részét, Myki? :o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. április 9., hétfő 22:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
fórumok packok torrent :D pl a portugálok vagy a spanyolok sok számot csinálnak piura és itg re is meg az otakusdreamnek van oldala és van a zenius oldala is ott is sokminden fent van
http://zenius-i-vanisher.com/v5.2/index.php

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. április 10., kedd 7:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Itt van egy gyűjtemény, hogy milyen packok vannak:

http://www.keybeatonline.com/forums/sho ... .php?t=675

Itt is:

http://r21freak.com/phpbb3/viewtopic.php?f=6&t=12155

Myki írta:
fórumok packok torrent :D pl a portugálok vagy a spanyolok sok számot csinálnak piura és itg re is meg az otakusdreamnek van oldala és van a zenius oldala is ott is sokminden fent van
http://zenius-i-vanisher.com/v5.2/index.php

Ez meg azért jó oldal mert a hivatalos játékoknak is fent vannak a zenéi.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. április 10., kedd 10:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
r21en sok már nincs fent mert megaupos volt és ugye az már nem elérhető meg sok a mediafirés is és azok a linkek is halottak de innen a legtöbb megvan nekem :D
sok packban ugyan az van amúgy szóval vigyázni kell vele csak más szedi össze a számokat!!!

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 7 / 7
193 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.