Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Songok

HozzászólásElküldve: 2010. április 18., vasárnap 20:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 9Csatlakozott: 2009. július 30., csütörtök 8:59
Az is tökéletesen mefelelne, csak az a lényeg hogy mostani Conra tudjak mivel gyakorolni.
Amúgy tud valaki valamit a szombati Magic Dance versenyről?
Mert nem írják hánykor kezdődik.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 18., vasárnap 20:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 11Csatlakozott: 2009. december 4., péntek 12:59
Nemtudok semmit sem :dirr: :dirr: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 18., vasárnap 23:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Mivel mérhetetlenül jófej vagyok, ezért föltöltöttem nektek a 2008-as tavaszi con versenyszámait:
http://tancszonyegklub.hu/files/downloads/2008TavaszVerseny.rar

Használjátok egészséggel!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 20., kedd 12:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Myki: a gépeden volt egy super mario - beatles remix (tipp szerint lady madonna címmel) azt szeretném elkérni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 20., kedd 17:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 9Csatlakozott: 2009. július 30., csütörtök 8:59
SoonDead, nagyon koszonom a segítséget :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 21., szerda 15:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hát csak úgy próbálgattam keresni de lady madonna nem volt csak brother madonna remélem ez az....

http://www.mediafire.com/?tn5mxzm3inw

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 21., szerda 17:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
ez az, köszi :)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 21., szerda 20:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hát remélem nagyon teccik xD conra hozzátok majd el :nyelv1: :nyelv1: :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 18:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
gondoltam biztos ami biztos megkérdem
10 talpas belépő számokat challange szinten kell vinni igaz?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 27., kedd 19:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Eöeöe, le van irva minden, fejbol mar nem vagom...nem mindegyiket..

PL a katamarit nem

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 28., szerda 18:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
It seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 110Csatlakozott: 2009. december 14., hétfő 1:21
feltudnátok rakni a mostani con számait? :D
gyakorolnék rajtuk kicsit

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 28., szerda 20:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
jaja, neked felrakok bármit, csak még itt a Rita laptopja és nem akarok turkálni rajta, szóval majd ő.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 28., szerda 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Rakd fel nyugodtan, nincsen semmi titkom XD

A Rape/Program Files ban van benne...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 28., szerda 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok :P
Én még eléggé kezdővagyok és azt sem tudom hogy mi micsoda szóval az lenne a kérdésem, hogy ha ugye letöltök egy megszerkesztett számot és a Stepmani/songs-ba létre hozok neki egy mappát és bemásolom ez egészet akkor miért nem találom bent a Stepmaniába? :oops: Vagy mit csinálok rosszul ?:oops:

Előre is köszönöm :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 28., szerda 23:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A Stepmania/Songs-on belül két mappának kell még lennie. Egy a kategória neve, egy pedig a számnak kell.
Szóval pl. Stepmania/Songs/Kategoria/Akarmi/Valami.sm - Így kéne lenniük a fileoknak.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 15:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha a kategórián belül pl a "moderate";"light and easy" meg ilyeneket érted, akkor ott van :oops:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 15:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem úgy értette szerintem mint ahogy te :)

Igazából többet segítene, ha elmondanád, hogy minek milyen nevet adtál és melyik fájlokat hova másoltad, mert ilyen elméleti példán nehéz elmagyarázni, hogy mit ronthattál el.

ha fölveszel msn-en akkor tudok segíteni most 1-2 óráig.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 19:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Óóh.Csak most láttam.De nem baj, felvettelek általában mindíg fentvagyok^.^

Köszönöm :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 30., péntek 13:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
én meg most vidéken vagyok vasárnapig és csak 10-10 percig vagyok netközelben, de ha addig sem oldódik meg akkor tudok segíteni :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 3., hétfő 14:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
az összes zeném :nyelv1: és csupán másfél percig tölti azt a 7000 számot éljen az új vinyó :nyelv1:
Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 3., hétfő 15:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
nekem 9001 számom van, de 15 másodperc alatt betölt

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. május 11., kedd 21:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
annak a narutos számnak mi a címe ami a conon a veterán döntőben (is) volt? tökre megtetszett oszt le akarom szedni.^^

szerk.: már tárgytalan.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 6., vasárnap 21:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 6Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. június 6., vasárnap 20:47
Valaki tudna mondani pár gyakorlós számot? HoldfényConon szeretnék indulni kezdő kategóriában és jól jönne néhány. :nyelv1: (Ehh... úgyis csak Meidoban tudok szőnyegezni.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 6., vasárnap 21:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Jó lenne akkor tudni, h milyen program és számok vannak a Meidoban. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 6., vasárnap 22:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
:) Igazából gyakorlatilag bármilyen szám jó gyakorlásra, az elején az a lényeg, hogy kialakuljon a nyilak és a lépések automatikus összekötése, és ne kelljen belegondolnod, hogy hova is kell lépni, csak lépj automatikusan.

Sajnos nem tudom a meido felszereltségét számokkal kapcsolatban.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. június 6., vasárnap 22:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
meidoban Dancedancedance van. (vagyis ~másfél hónapja még az volt.)
ami ugye nem túl jó hír mert nem bővíthető. kéne oda stepmania is.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 6., vasárnap 22:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 6Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2010. június 6., vasárnap 20:47
Már van Stepmania Meidoban. Csak az a baj, hogy a szőnyeg nem túl jó, mert szét van taposva, a hátsó nyíl a fele lépéseket nem érzékeli.
Én vittem oda songokat DVD-n. Kb. 400 animés szám van jelenleg. Az biztos, hogy az Otaku's Dream összes animés mixét letöltöttem, a többit meg bemanistyle-ról szedegettem.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 6., vasárnap 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
na, ha van stepmania akkor minden zsír. :3 mondjuk ja, a szőnyeg már akkor is leharcolt volt amikor legutoljára láttam.^^'
amúgy nem tudom hogy mennyire animés számok kellenének, de én gyakorlásnak az 'In The Groove' mappát ajánlanám. néha egészen borzalmas számok vannak benne, viszont mindegyik legalább 4 szinten fut. :)
ha esetleg kellene itt megtalálható (vagy 100 másik mappa mellett^^'): http://www.bluexoon.com/
Stepmania->Songs->ITG néven keresd.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 7., hétfő 20:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Már nem elérhető ott a letöltés.

Majd megpróbálkozom valamivel, tappancsokat még tudok számolni és színvak sem vagyok. :grin:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. június 8., kedd 9:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
De ha eljössz a klubba, akkor segítünk neked szintednek megfelelő számokat keresni. És nálunk 100x jobb állapotú és minőségű szőnyegek vannak.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 6 / 7
193 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.