Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Irányíts más játékokat is táncszőnyeggel! - JoyToKey

Szerinted jó ötlet más gépes játékokat is táncszőnyeggel vezérelni? Készítsek róla leírást?

Igen
67%
[ 4 ] 67%

Nem tudom
0%
[ 0 ] 0%

Nem
33%
[ 2 ] 33%

Szavazatok száma : 6
HozzászólásElküldve: 2010. november 2., kedd 12:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rájöttem, hogy a joystickként felismert táncszőnyegekkel remekül lehet kontrollálni más gépes játékokat is a JoyToKey nevű program segítségével. Készítsek róla leírást? Nektek mi a véleményetek?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. november 2., kedd 12:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Kaptál egy Igen szavazatot, mert díjazom az aktivitást :)

Amúgy szerintem az egész számítógépet kicsit meredek ötlet táncszőnyeggel vezérelni, persze mókás meg minden, de az egész windowsos környezet annyira erősen épít az egér jelenlétére, hogy szerintem nagyon nyakatekert lenne az egérirányokat a nyilakhoz mappelni, majd a jobb és a bal klikket beállítani valaminek.

Ellenben például egyes játékokat lehet, hogy tök jól el lehetne vezérelni táncszőnyeggel, inkább szerintem abba lenne érdemes energiát fektetni, hogy olyan játékokat keresel amiket nem lehetetlenül nehéz, hanem inkább szórakoztató táncszőnyeggel irányítani (pl kevés gombos autóversenyzés, vagy nyilakkal vezérelt flashjátékok vagy ilyesmi).

A JoyToKey mellett szerintem amúgy érdemes lenne az AutoHotkey nevű programot is kipróbálnod, mert szerintem jóval szerteágazóbbak a képességei (nem csak megfeleltet egy gombot egy másiknak, hanem végtelenül bonyolult makrókat is könnyen írhatsz vele)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. november 2., kedd 14:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Idézet:
Amúgy szerintem az egész számítógépet kicsit meredek ötlet táncszőnyeggel vezérelni

Hát igen, jó szokásom szerint, megint rosszul fogalmaztam meg a mondanivalómat. :dirr: Természtesen gépes játékokra értettem, a windowst tényleg meredek ötlet így irányítani. -- Javítva.

Bevezetésnek itt egy videó:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. november 2., kedd 15:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
a máriót már én is játszottam nes emulátorral :D nagyon zsír a world 4 után nem tudok tovább jutni :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. november 2., kedd 22:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nekem tetszik az ötlet, bár ez a Marios vidi elég uncsi.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. november 3., szerda 1:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ja

nemmel szavaztam, engem nem érdekel a dolog, amúgyis túl sok betű

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. november 3., szerda 1:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Hat nem tudom, hogy ez itthon hany embert erintene..amugy vicces az otlet :D
EN csak feltekeny vagyok mert kontrollerrel sem tudtam vegigmenni soha..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. november 3., szerda 5:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
nekem sem sikerült végigvinni padon nyugi :D bár már egyszer végigvittem simán kontrollerrel ^^

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
8 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.