Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Táncszönyeg program

HozzászólásElküldve: 2010. július 20., kedd 14:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok valaki tudna nekem küldeni egy programot a táncszönyegemhez mert nem tudok sehonnan letölteni :cry: erre az E-mail címre:. henkelminoseg@citromail.hu
Elöre is köszönöm

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 21., szerda 1:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Valaki szeretne szenvedni a topic áthelyezésével, vagy törölhetem? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. július 21., szerda 13:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
De elkuldted neki?

Ha nem, akkor innen tudod letolteni:

www.stepmania.com

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. október 2., szombat 12:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Nekem logic3 dance dance dance táncszőnyegem van, de sajnos a cd megsérült, és nem játsza le a gépem. Valaki nem tud vmilyen elérhetőséget ahonnan meg tudnám szerezni? Esetleg feltölteni valahova vagy elküldeni? Nagyon nagyon megköszönném!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2011. június 14., kedd 17:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 7Tartózkodási hely: Mars K2 zóna perem vidékCsatlakozott: 2011. június 14., kedd 16:34
hellóka mindenkinek igazából nem tudom, hogy hova írjam, szóval ide írok. ha valaki tud nekem segíteni a StepMania 3.9-ben magyarosítás terén, vagy ha nagyon, nincs akkor meg tudjátok mondani, hogy melyik fájlt kel át írnom hun-ra ha magyarban akarom tudni a StepManiámat. előre is, köszi.
A fő menővel szeretném kezdeni, de azt a fájlt sehol nem, látom

Offline Profil Honlap YIM
HozzászólásElküldve: 2011. június 14., kedd 19:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
szerintem nincs benne annyi sok angol szöveg :D azt a párat fordícsd csak le :dirr:
nem árt annyi angol tudás ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. június 14., kedd 21:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 7Tartózkodási hely: Mars K2 zóna perem vidékCsatlakozott: 2011. június 14., kedd 16:34
Nyilván ha nincs, akkor én fordítanám le a programkódjában, mert milyen pípes lenne, ha egyből magyarul fogadna. mert mivel nyílt forásu gondoltam valaki meg tudná mondani, hogy hol is kezdjem
és ha kész vagyok akkor feltöltöm ide is

Offline Profil Honlap YIM

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
7 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.