Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Eredményeid

HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 18:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Nos hat sztem a dolog egyertelmu..de ezt Misunak kuldom: X3
Sajna lama voltam h akkor csinaljak szkrínsotot amikor vege lett a dalnak..de azt hiszem TE ezt erdekelni fogod :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 21:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
ÓHBAZEEEEE XDD Hogy nem pusztultál bele? XDD

hööö.. én eredményem...

6 x a köbön deriváltja az... 18 x négyzet.... AM I DOING RITE?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 18:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
nah, Misu vagyok, Szput nevében teszem fel ezt a screenchotot. Õ csinálta :P
Clear Blue Water
Csak úgy megsúgnám, hogy a kezét nemnagyon használta, mert akkora a kicsi patája (nem rólad van szó, Szabi :dirr:), hogy egyszerre átér két nyilat is XD
amgy tudjátok, ez az a szám amit MArcival szenvedtünk el magic dance-nem, úgy hogy én háromszor lementem hídba XD

Eeeezeket meg én alkottam ma itten :D
LOLOLOL - eztet piun is szeretem, és itten végre meg tudtam csinálni nem E-re XDD

EZ MEG AKKORIS JÓ SZÁM :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 16., péntek 0:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
wút 4 me
A Bohemian Polka "csak" Bre ment ugyh azt nem linkelem be :( es anyam leoltott azzal h leparancsolt a szonyegrol, mondvan h keso van :evil:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 16., péntek 19:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
wút 4 Rita :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 19:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
gyáááh...megcsináltam az Akirát ( Heavy) módban, A-ra... nah persze eddig csak billentyûzeten ^^ :D :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 19:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
Szputnyik írta:
gyáááh...megcsináltam az Akirát ( Heavy) módban, A-ra... nah persze eddig csak billentyûzeten ^^ :D :D

Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki :D (természetesen billentyûzet)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 20:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
De ez billentyuzet ugye? O_o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 21:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
IloveRenji írta:
De ez billentyuzet ugye? O_o

Hubbrthus írta:
(természetesen billentyûzet)

nem tudsz olvasni ? :dirr: :lol: :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 23:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
RITA BE LETT OLTVA!!!

Én meg tudok kettõsponthárom szájat csinálni :3

Szputnyik írta:

nekem is menne... G-re XDD

Hubi, neked mé lóg ki a pont a keretbõl? XD Ilyet még nem tapasztaltam XD nemis fogok gyanítom :P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 23:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Misu írta:
Hubi, neked mé lóg ki a pont a keretbõl? XD Ilyet még nem tapasztaltam XD nemis fogok gyanítom :P

Mert fotosopba nem találta azt a betûtípust :D
Megkerestem ezt az Akira számot és ahhoz hogy piroson b-t csináljak már ahhoz is szét kellett koncentrálnom magam... És mindez persze billentyûzeten...

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 21., szerda 23:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
ennyire könnyû átb**zni a fejem? :dirr:

....igen xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 22., csütörtök 0:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nekem jobban megy lábbal a challenge, mint billentyûzeten...o_O (Csak találtam 1 jó számot és szórakoztam vele...:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 22., csütörtök 1:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
SoonDead írta:
Misu írta:

Mert fotosopba nem találta azt a betûtípust :D

Hû most lebuktam XDDD
Amúgy nemtom mér csinálta, még ki is adott valami errort, hogy valami baja van a témának. Biztos csinált valamit vele a Cyberia... :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 22., csütörtök 2:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Valószínûleg hiányzik a "_numbers2 5x3.png" a Themes/default/Numbers mappából, vagy a "ScreenEvaluation score.redir" fájl nincs/rossz/nem a "_numbers2 5x3"-ra mutat.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 22., csütörtök 11:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
Valószínûleg hiányzik a "_numbers2 5x3.png" a Themes/default/Numbers mappából, vagy a "ScreenEvaluation score.redir" fájl nincs/rossz/nem a "_numbers2 5x3"-ra mutat.

Bingo, a redir file töküres volt, thx

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 24., szombat 20:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hátõõõ... Most örül a fejem xD Ezeket lábbal alkottam, nem billentyûvel :D

Nightwish - Ghost love score, a szám maga nem nehéz, de 10 percen keresztül pattogni... majd beledöglöttem xD
http://i14.tinypic.com/87n89bs.jpg
http://i8.tinypic.com/8erbfuv.jpg

Meg mégegy 10 tappancsos :dirr:
http://i3.tinypic.com/7xvsq43.jpg
http://i13.tinypic.com/8dx9tgj.jpg

behalás, hogy egy normális szõnyeg mennyit tud dobni az ember lányának tudásán X___x

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 26., hétfő 12:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neji írta:
nem tudsz olvasni ? :dirr: :lol: :lol:

Hopp...anyad :dirr: sokat szorakozunk Admin-sama-val, meglesz az eredmeny..muhaha... :géj: es amugy, telleg nem tudok olvasni..meg bepanikoltam attol h esetleg nem ugy lett kuldve..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 4., kedd 15:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita is ugyes volt ma reggel, 5 ora alvas utan, amikor suliban kellett volna lennie:
wút 4 tappancs
ez meg nem nagyon nehez, csak hosszu.. :3
Es meg csinaltam 9 tappancsos Sephiroth-ot is Ara, de azt lusta vagyok belinkelni..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 15:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Beteszek én is ide valamit csakhogy ne maradjak ki a sorból :D
http://kepfeltoltes.hu/071206/eredmeny_ ... es.hu_.jpg
Nem tom... én egy kicsit büszke wok mondjuk nem egy nehéz cucc volt, csakhát még életembe eddig 2szer kaptam A-t... a múltkor a klubba kaptam 1et és megkérdeztem hogy "ööööö most akkor ez nekem jó?" azér kérdeztem meg mer furcsa volt és olyan hihetetlennek tûnt, mer még nem kaptam ijet nem szoktam hozzá... és kritikus vagyok magamhoz... :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 17:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
fu de ügyes vagy cejemem :dirr:
:orul: :no1: :no1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 19:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mikor kap az ember AA-nál jobbat?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 19:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Soha. -1et nem tudsz hibázni :D és hamár az AA-nál tartunk
http://kepfeltoltes.hu/071206/eredmeny_ ... es.hu_.jpg
*éppnagyonbüszkemagára* bocs h láma wok de ez azér írja ki merhogy egyet se hibáztam? akkor tök jó vadok!!! mondjuk ez mégcsak light szal annyira nem nagy cucc de jó látni egy D=AA-t

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 20:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kaphatsz AAA-t es AAAA-t is (nekem az utobbit sikerult egyszer produkalni)..h ha mindenlepesed Marvelous (magyarul nem tudom hany szazadmasodpercet keshetsz a nyilhoz kepest, de nagyon keveset..) a lenyeg h mindig pont ugyanakkor kell eltalalni szazadmasodpercre, es akkor kapsz jobbat :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 6., csütörtök 20:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Rita is ugyes volt ma reggel, 5 ora alvas utan, amikor suliban kellett volna lennie:
wút 4 tappancs
ez meg nem nagyon nehez, csak hosszu.. :3
Es meg csinaltam 9 tappancsos Sephiroth-ot is Ara, de azt lusta vagyok belinkelni..

hogy rohadna le a lábad :D

(hey hey yú yõú wontu be yur GRILLFREND)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 7., péntek 12:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
NA - RU - TO heavy kombó 8)
Na ma addig nyúztam magam míg ez ki nem gyütt :)
És asszem most lezuhanyzok...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 7., péntek 15:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Fúúú ezek meg nekem is igy mennek.. :3
ketsegtelen h az AAhoz 3asban kell lennem, 2esben "csak" sima A..az uccso szam volt sok ideig a kedvencem *.*
en is most takarodom mindjart a szonyegre, meg emesztek egy kicsiket :géj:
Es gratula DarkEclair-nek is X3
Szerk.: on te move: 1 2 3
A legbuszkebb a 2.ra vagyok, az meg tenyleg nehez is, majd meg probalgatom h megy-e jobban is..a masik ketto nem olyan nehez, sooot :3
(meg kene tanulnom gyorsan 3 nyilra ugralni, ebben a Haruka Kanataban is csomo olyan van, de mire en azt felfogom.. omfg)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 9., vasárnap 23:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mas is rakhat be am eredmenyeket :dirr:
Nem baj, klub utan orjongtem egy picit...
nem olyan nehez
eleg nehez
rohadt nehez

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 10., hétfő 21:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
IloveRenji írta:
Mas is rakhat be am eredmenyeket :dirr:
Nem baj, klub utan orjongtem egy picit...
nem olyan nehez
eleg nehez
rohadt nehez

Váá, most kedvet adtál ddrezésre, asszem már rámfért:)
És persze pont ezekkel kezdem: 1 2 3 :D
Megyek még párat...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 11., kedd 18:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
najó, nekem elment a kedvem az egésztõl :dirr:
az én teljesítményem E és F :P

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 10
296 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.