Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Eredményeid

HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 15:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Õõõõ..ezt meg en sem dontottem el :dirr:
Viszont megdontottem korlataim: ----> Váó

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 16:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
IloveRenji írta:
Õõõõ..ezt meg en sem dontottem el :dirr:
Viszont megdontottem korlataim: ----> Váó

"Lett" meg egy robotunk :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 24., vasárnap 21:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 34Tartózkodási hely: <.<Csatlakozott: 2008. január 24., csütörtök 20:50
Dj Sharpnel ~ TOGETHER AS ONE

AAA STANDARD
Kép

Dj Sharpnel - WE LUV LAMA
B STANDARD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 26., kedd 12:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Black, te milyen szoftvert használsz? :O
(ugye billentyûzeten tolod ugye ugye? :dirr: :dirr: )

Marci hozzaszolasan hangosan nevettem.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 26., kedd 16:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Mai eredmény: Azthittem hogy kiesik a szivem a helyérõl, annyira vert. (Kicsit meg is ilyedtem, h mindjárt szívrohamot kapok ^^")(Amúgy semmi extra, tartom az 1 hónappal ezelõtti fejlõdésemet...és honlaptól folytatom >))

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 26., kedd 21:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 34Tartózkodási hely: <.<Csatlakozott: 2008. január 24., csütörtök 20:50
Stepmania 3.9, Cyberia Style, Metal Noteskin

szõnyeget most rendelnék, szóval csak billentyûzeten. a Sharpnel miatt kérdezed? :D
a WE LUV LAMA tényleg nehét.

AA FC CHALLENGE

Kép
lol, poén

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 26., kedd 22:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Na varjunk csak...azt hittem te szonyegen kuldod... O_o
*nagy ko esik le a sziverol* :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 26., kedd 22:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
black: feltöltenéd nekem vhova ezt a Captain Planetes számot? ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 27., szerda 11:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát én is megíjednék ha ezt szõnyegen tolnám ^^
Bár ez is csak gyakorlás kérdése.

Tesóm is játszott mostanában, ma meg itt van a papír az asztalon, hogy "The Kids Aren't Allright, Heavy 8 C-re juhúúú" :)
Azért én nemtudnám mûkörömmel tolni, úgy meg fõleg nem, hogy a bal kezén a kis- meg a középsõ ujját használja 8|

@Renia: parancsolj :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. február 27., szerda 12:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor megsem asom el el magam, h nem tudtam megcsinalni a Kinjirareta Asobi Long Version-t labbal... :géj: (bar van egy olyan erzesem h van aki meg tudna csinalni...T__T)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 27., szerda 20:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
black87 írta:
@Renia: parancsolj :D

Köszi ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 28., csütörtök 16:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
"Tök rossz, hogy csak 2 óra tesim van csütörtökön, szóval használjuk ki a lyukasórát is" projekt:

Kép

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. február 29., péntek 17:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat megint dontogettem a korlataimat:
ROFLkopter 1+ ua Mas szogbol
ROFLkopter 2 (regota flasheltem ezen a szamon , sztem rohadt nehez es hosszu :3)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. március 1., szombat 1:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
lolz nah ezt lábbal tolni azért az már dícséretet érdemel.

hogy ne legyen off itt egy update a Kumikyoku-ról (persze kézzel)

Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. március 22., szombat 23:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kép
még mindig csak kézzel.

az az egy poor... :C

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. március 25., kedd 0:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
nem mondom mit csinálj inkább a kezeddel
HÖHÖHÖ ez volt aztán a hatalmas poén!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. március 25., kedd 4:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
nem mondom mit csinálj inkább a kezeddel
HÖHÖHÖ ez volt aztán a hatalmas poén!

ha a lábam lett volna akkor micsinálok? az nem érne odáig :lol:

Kép
ezt a szépséget ma követtük el a tesómmal. különösebben nem nagy büszkeség, viszont pontosan ugyanannyi a FANTASTIC és a WONDERFUL. :shock:
(de az én pontom akkor is több ) :P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. március 30., vasárnap 21:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 8Tartózkodási hely: mezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 2., péntek 15:42
adam-in írta:
Hubberthus írta:
adam-in :)
De fognak örülni ezeknek a képeknek :D

igen örülök neki.

egyszer szeretném megcsinálni az akirát A-ra... :)

végra sikerült!
http://kepfeltoltes.hu/080330/AKIRA___________2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
8)
ja, és tényleg lábbal csináltam!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. április 1., kedd 10:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
nah hogy törjön el :)

ezt itt csak a kombó miatt..
Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 27., kedd 12:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Sikerült a Katamari on the Swinget lighton végigcsinálni, igaz csak C-re ^^ Tudom nem nagy cucc, de nekem az ^^ erönlétem nem volt hozzá végigugrálni ^^

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. május 27., kedd 17:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt én is kipróbáltam (így szõnyeg nélkül) és szerintem nekem se lett volna jobb :lol:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 29., csütörtök 15:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Sikerült megcsinálni B-re, viszont az összpontszámom kevesebb volt, mint amikor C lett... Ez mitõl van? Hogyan osztályoz, és hogyan pontoz?

HozzászólásElküldve: 2008. május 29., csütörtök 20:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Osztályozni az eltalált lépéseket szokta, a pontszámok viszont attól függnek, hogy mennyire találod el õket. Szval lehet, hogy most többet sikerült jól lenyomnod, de mondjuk kevesebb volt benne a Fantastic és ezért kevesebb pont lett. Volt már nekem is ilyen, hogy valamit megcsináltam AAA-ra, de a AA-s verzióra több pontott kaptam :C

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 7., szombat 11:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az új szõnyeg csodákra képes: Másodjára az új szõnyeggel

HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 19., kedd 19:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
ÖÖÖ már épp itt az ideje, hogy fölélesszük az önajnározó topicot!

A lényeg, hogy a napi programom egy kegyetlen nagy kudarcba torkollott és már hónapok óta nem b*sztam föl ennyire az agyam. És otthon feszültséglevezetésnek vagy önigazolásnak nekiálltam táncszõnyegezni. És hát ennyit számít az, hogy az embernek milyen hangulata...

MUHAHAHAHA

Tegyük hozzá, hogy amikor legutóbb próbáltam kifejezetten örültem a standard C-nek és általában bõven nem vagyok ezen a szinten (mint ahogy látjátok klubban)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 19., kedd 21:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
De akkor kit fogok következõ alkalommal szokásomhoz híven testileg-lelkileg MEGALÁZNI?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 19., kedd 21:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Utállak Marci ;__; ... mind a kettõt!!!4

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 19., kedd 22:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
HOGY ÉN HOGY TE.... MAGIC DANCE?

I'll show you REAL MAGIC!!

Misu írta:
Utállak Marci ;__; ... mind a kettõt!!!4

hát én meg szeretlek :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 19., kedd 22:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
Várj, menjünk a párocskák topicba!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 5., csütörtök 0:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: DebrecenCsatlakozott: 2007. december 25., kedd 21:08
Akira Heavy 1.5x igaz C lett de ez már haladááás :D
http://kepfeltoltes.hu/view/090304/screen00020_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hide - Dice 2x szintén C de akkor is haladáááááás :D
http://kepfeltoltes.hu/view/090304/screen00016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 10
296 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.