Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Eredményeid

HozzászólásElküldve: 2011. február 19., szombat 15:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
myki ez egy cseszett nehéz szám, utáltam szőnyegen is a hülye 5/4-es ritmusaival. grat.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. március 30., szerda 0:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
És ismét új rekord :D
billen ^^'
szeressük ezt a számot :nyelv1:
Csatolmányok:
screen00020.jpg
screen00020.jpg [ 273.38 KiB | Megtekintve 2708 alkalommal. ]

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. szeptember 1., csütörtök 19:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
oh je új rekord :D pedig már olyan nagyon régen toltam billen :nyelv1:

Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2011. december 31., szombat 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 31Tartózkodási hely: MiskolcCsatlakozott: 2011. május 29., vasárnap 2:50
Hmmm... Egész jól haladok a padommal. Eleinte nagyon nehéz volt megszokni, mivel plexi a lap, és egy tizedmásodperccel lassabban érzékel, de már egész jól megy. Ami viszont furcsa, hogy elég gyors note speed kell nekem, hogy felfogjam, és ritmusra lépjek, akárcsak ha kézzel játszom.

Tricky Disco (Expert 10) elsőre 84.35%, valamint Perdition Crisis (Hard 9) 91.27%. Haladgatok, haladgatok. Most kb. ott járhatok, mint egy éve kézzel. Egy viszont biztos: ha lenne egy arcade korlátom, ami meg sem moccan, akkor már előbb járnék :D

Kép

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 22., vasárnap 15:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 31Tartózkodási hely: MiskolcCsatlakozott: 2011. május 29., vasárnap 2:50
Billel már én is inkább arra megyek, hogy 94-97% körül végezzek, ami 12 tappancsnál és felette már nagy kihívás, legalábbis nekem :D
Mindenesetre tegnap este mentem először az Ub3r R4v3-en, és meglepődtem, hogy 96.45 lett.

Kép

Lábbal ugyan lassan haladok csak, de már itt is az a cél, hogy 8-9-eseket, és esetleg könnyebb 10-eseket 90% fölé húzzak. A G-Free ~Ultimate Dream-nél (ami inkább 9-es, mint 8-as), és a Ruins Super Express-nél már sikerült :) De az az érzésem van, hogy ennél a padnál egy idő után fizikailag lehetetlen lesz tovább fejlődni, mert itt be kell nyomni a vékony plexilapot, hogy érzékeljen, ahhoz meg mindenképpen idő kell :cry:

Kép

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 23., hétfő 5:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Most már tényleg elkezdtem % alapján játszani, mert eddig csak "uccu neki, lesz amilyen lesz, csak fun legyen" szisztéma alapján játszottam, de már újabban tényleg igyekszem koncentrálni, hogy jobb legyen a score, bár a Great-ekkel még mindig hadilábon állok; mondjuk ebben a Fraps is közrejátszik :nyelv1: Mindenesetre Nebula Grasper - 94.95, Subject to Change (Broken Right Hand) - 96.40, és Kokoro Odoru - 97.88. Most ezekre sikerült húznom egy bő 1% pluszt.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 23., hétfő 18:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
no hallod ettől most nekem is megjött valamiért a kedvem hogy egy kicsit billentyűhuszárkodjak. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 24., kedd 21:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
nállam késik a hang :D told már föl valahova ezeket a számokat :D mondjuk toldacuccot.hu -ra mert onnan gyorsan lejön ZIPbe aszem pár napig lehet csak tölteni onnan és maguktól letörlik addig meg leszedem majd gyorsan ^^ :nyelv1:
Akkor megnézem mit tudnak a chartok :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. január 25., szerda 0:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tessék Myki, mellékelem a linket. De aztán nekem 99% felé behúzni mindet ám :nyelv1:

http://www.mediafire.com/?a3bzbamm49jy6cx

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. január 25., szerda 6:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
retek :nyelv1: majd teszek fel vidit :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. február 2., csütörtök 2:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
Új rekordok négy ujjacskával :nyelv1: Engraved Within - 96.09, Perdition Crisis - 97.43, Lost Woods 97.99.

Kép

Kép

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. február 6., hétfő 6:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
hmm egész hajnalba nyomtam és végre 100% lett ....
a sum41-en még dolgozok eddig csak 99,7 re megy lehet csaló leszek és C-be próbálom majd meg mert a belassulós részek szivatnak XD
Csatolmányok:
screen00007.jpg
screen00007.jpg [ 291.33 KiB | Megtekintve 2519 alkalommal. ]

screen00006.jpg
screen00006.jpg [ 293.51 KiB | Megtekintve 2519 alkalommal. ]

screen00005.jpg
screen00005.jpg [ 288.57 KiB | Megtekintve 2519 alkalommal. ]

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. február 10., péntek 11:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wow, nice! Na ez az, amire én sosem leszek képes :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. február 19., vasárnap 23:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Egész jól haladok a lábacskáimmal. Disturbed - Divide (Expert-11)(amit még Myki-tól kaptam :D ) elsőre 87.73 lett, majd másodszorra 88.73-ra tudtam húzni. :nyelv1:

Kép

Amit viszont sajnálattal tapasztaltam az az, hogy a lefele gomb plexije középen belül meg van repedve, úgyhogy csak idő kérdése, hogy mikor szalad ketté... :?

Egyébként Myki: hogy vágtad anno össze a vidit, hogy a jobb alsó sarokban legyen a footcam része? Premiere Pro-ban próbáltam, de ott nem akart összejönni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. február 20., hétfő 1:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
ez vékony plexis nem? ebayen láttam ilyet utoljára :D lehet holnap én is tolok egyet és felrakok valamit akkor megmutatom mit hogy kell vágni a sonyba :D nem nehéz bár glow effektet nem vágok már bele de most jön majd 1-2 újjítás holnap kék haj... és 3 kammal akarok majd venni ahogy tolom a billen a gamet :D 1 monitort veszi 1 fejem 1 meg a kezem <3 érdekes hogy milyen fejeket vágok közben :D

u.i.:jah ha vékony plexis akkor nem tok segíteni de ha vastag plexis akkor pont most akarok venni majd egy táblát valamikor és átalakítom kicsit a bluesharkot villogó gombosra :D arcade feeling ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. február 20., hétfő 23:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Már találtam a Praktikerben pont méretes vastag plexit egész olcsón, méretre meg majd levágom, szóval már tárgytalan. A vidiket meg majd várom; kíváncsi vagyok, hogy hány mérfölddel tartasz odébb :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. február 21., kedd 18:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
nos vasárnap óta 38 fokos lázam van szóval kicsit késnek majd a vidik ^^" de meglesz :D amúgy én bérházba nem padozok... már vagy 1 éve nem játszottam a padjaimon :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. február 21., kedd 23:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ouch. Igen, azt tudtam, hogy bérházban laksz, de hogy nem is tudsz ddr-ezni, az azért kellemetlen :? Eleinte én is bontottam a vakolatot, mert én is emeleten játszok (bár családiba), de most már nem dübörgök annyira.

Update: hivatalosan is kettétört a hátsó plexi, de már ki is cseréltem, mivel találtam itthon egy - kis túlzással - pont méretes darabot. Nagyon maszek, de pont úgy működik, mint elődje, szóval örülök, hogy nem kell szünetelnem :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. február 27., hétfő 14:11 Hozzászólás az előzmény idézésével
nos sok kihagyás után ma újrakezdtem táncpadozni :D van pár új számom... kitaláltam hogy lehet nagyából csillapítani a 4.en a dübörgést... hát a szomszédok még nem szóltak :D a régi szivacsos szőnyeg szivacsait betettem a pad alá meg egy 12mm vastag osb lapot neten azt írták egy elnyeli így kombinálva nagyából a rezgéseket hát majd meglátjuk... :D és a vidik:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. március 2., péntek 13:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nice! Ezeket majd elhozhatnád Con-ra :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. március 3., szombat 1:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
viszem majd hozz pendriveot ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2012. március 7., szerda 21:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
És igen! :D Már hivatalosan is eljutottam arra a szintre, hogy ugyanakkora sebességgel is képes legyek csinálni számokat lábbal, mint amennyin kézzel is :nyelv1: (ami annyit tesz, hogy 170BPM-en 4x szorzóval tudom követni, ami tavaly még kézzel is nehezen ment :lol: ) Meg lassacskán már mindig 90-95% között landolok, bár persze ez számtól is függ. Update:

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. március 9., péntek 19:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Wow, nem tudom, hogy ma mit szívhattam, de a 220BPM-es (!) Jehova's Yahveh-et 93.88-ra csináltam meg lábbal különösebb izzadás nélkül, pedig még egy hete kiköptem a tüdőmet, ha 90.00 felé akartam csinálni :D

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. március 28., szerda 21:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
És igen! Megvan az első 96% felettim lábbal :D Az nem fontos, hogy egy 9 lábas számmal, ami nem túlzottan nehéz (166 BPM, folyamatos piros-kék), de azért na, single digit great lett és kaptam csillagocskát is :nyelv1:

Kép

Mellesleg megbuheráltam egy picit a padot, ami annyit tesz, hogy egy 1-1,5mm-es kartont tettem a lapok alá, s így már nem kell annyira benyomni, hogy érzékeljen, s így már tudok gyorsabbakat is :nyelv2:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2012. június 27., szerda 21:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Új rekord Vocaloid: Turkish March Owata-nál 96.22-vel, lábbal :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2015. július 12., vasárnap 18:16 Hozzászólás az előzmény idézésével

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 10 / 10
296 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.