Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Eredményeid

HozzászólásElküldve: 2009. július 24., péntek 18:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
tőlem hosszabb szüntetet senki nem tud tartani :D

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 24., péntek 20:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Akkor most hagyjam abba? :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 6., csütörtök 20:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Igen ma sikerült a Mezame A-ra jeee első próbára :nyelv1:

Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 8., szombat 2:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Myki, ide kell írnom, hogy ne legyen duplapostod? :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 10., hétfő 20:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
adam-in írta:
ezt nem hagyhatom ki
ma hosszú szünet után újra padra álltam
Kép
ez lett az eredménye :dirr: :dirr: :dirr:
.
.
.
külömben már másodszor sikerült AA-ra az akira

Na erre én is küldtem ma akirából egyet itthon, mondjuk én is elég régen toltam ezt a számot és most elsőre hoszú idő után nekem 2 miss nem egy de kevesebb great és több fantasticom volt

Kép

hmm remélem lassan játszhatunk megint egymás ellen egy akirát :nyelv1: érdekes lesz már látom előre (*..*) (**) Jah conra lehet nem tudok menni :? olyan 99% de még mindig van 1% hogy megyek majd elválik a munkától függ :?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 30., péntek 16:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
no látom ide tök rég óta nem írt senki...nekem viszont most túl sok szabadidőm lett, szóval megmutatnám hogy milyen fail szinten is állok jelenleg.(elég csak a százalékot nézni.) szóval a következő két kép az elmúlt~15 perc eredménye. két challange 10es számról lenne szó, egy Tricky Discoról és egy Mayhem-Eggsről. (nem tudom kinek mennyit mondanak a nevek, de asszem kicsit könnyebbek a heavy Akiránál mondjuk...talán.)

igazából azért rakom be őket mert örülök hogy egyáltalán végigvittem. amúgy mindkettő volt már sokkal jobb.még fénykoromban.^^

Kép

Kép

a lánykát a háttérből meg ki fogom cserélni mert nagyon szúrja a szemem.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 30., péntek 16:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Azért én szúrnám :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 30., péntek 18:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
én is :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 30., péntek 20:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
én nem :shock:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 30., péntek 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Teis félsz a durranástól? De hol van a lufi?!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. október 30., péntek 23:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
én nektek adom fiúkák, nekem már nincs rá szükségem.
:géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. október 31., szombat 5:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
köszi hogy nekünk adod :nyelv1: annyira örülök neki (*..*)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 1., vasárnap 13:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
marci rád vagyunk a legbüszkébbek!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 2., szombat 1:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nos amire én kocintottam szilveszterkor az az volt hogy megcsinálom billentyűn a 15 ös 3 órás dragonforce maratont és hát végignyomtam :nyelv1:

Kép
Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 2., szombat 10:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nah varjunk csak... Hogy is mondtak a Macskafogoban?
"Hülye... Ááálllat"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 2., szombat 14:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Elmebeteg!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 3., vasárnap 20:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
na az elmúlt napokban sikerült minden korlátot ledöntenem szőnyegezés terén. szóval készüljetek mert klubban nem lesz kegyelem. :dirr: (na jó, amúgy de csak jólesett leírni^^)
kép meg nincs mert nem tudom hogy a sok fantasztikus eredmény közül melyiket rakjam be ide, csak gondoltam megosztom a tényt veletek. :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 13., szerda 2:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Hát...Megpróbáltam itthon megcsinálta a Zöld Belépő szintet...Lett egy C-m, egy B-m, egy E-m, és egy akkora FAILem, hogy a felénél kidőltem... :dirr: :dirr: :dirr:
Ezt főleg az új fiúnak üzenem. :D
(De a lényeget, a CAPTAIN PLANET-et megcsináltam Heavyn A-ra. :dirr: (Rohadt könnyű szám, aki nem ismerné. :D Még 150 lépés sincs benne :dirr: ))

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 29., péntek 18:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Az E az nem fail hogy kulon kell szamolni? :dirr: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 29., péntek 19:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem, mert amikor nem FAILes E, akkor az bekerül a toplistába, és ez bekerült :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 1., hétfő 18:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
429-es COMBO AAAranking :D
Csatolmányok:
Warsong first.jpg
Warsong first.jpg [ 569.47 KiB | Megtekintve 2239 alkalommal. ]

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 1., hétfő 21:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
ez az a second life vagy mi, ugye?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 3., szerda 15:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
SoonDead írta:
ez az a second life vagy mi, ugye?

Nem pontosan értem a kérdésedet. Mint játék ez a World of Warcraft de van akinek ez a 2.nd life-ja.

http://www.youtube.com/watch?v=dYK_Gqyf48Y
http://www.youtube.com/watch?v=EVPZIJV_ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=mKv-SNmZ ... re=related

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 3., szerda 16:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
nem hallottam még róla, ez olyasmi mint a starcraft? csak mert hasonló neve van.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 3., szerda 21:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
hmm de én nem látom sehol az AAA-t na mind1 ^^" felvettem ma egy vidit Juli kedvéért és gondoltam megmutatom milyen a level13 :nyelv1: egy kis versenyszellem tudod tessék gyakorolni (**)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 3., szerda 22:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Dehat ez nem is lehetsz te Myki... Ilyen laza nem kilengo kezmozgassal ki fogja bevenni hogy ez te voltal tenyleg??? :dirr:
Egyebkent az ilyeten rangasokat a labakban sztem orvoshoz kellene vinni... Egy neurologus biztos szivesen kivizsgalana :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 24., szerda 15:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
hú ilyen se volt még 5 great... majdnem AAA :nyelv1:
Csatolmány:
Magyarázat: chrono cross
screen00610.jpg
screen00610.jpg [ 198.53 KiB | Megtekintve 2225 alkalommal. ]

aztarohadt xD na ez sem volt semmi 2 great 1 miss XD :dirr:
Csatolmány:
Magyarázat: i need your love
screen00611.jpg
screen00611.jpg [ 195.27 KiB | Megtekintve 2222 alkalommal. ]

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. március 24., szerda 21:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Látom megint unatkoztál :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. március 25., csütörtök 7:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
annyira nem csak gondoltam csinalok valami regi szamokat is : P

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 12., hétfő 20:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
EZT NÉZZÉTEK EZT NÉZZÉTEK!!
még friss és meleg. :mrgreen:

Kép

komolyan nem hittem hogy ez menni fog valaha is.^^"

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 7 / 10
296 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.