Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Eredményeid

HozzászólásElküldve: 2009. június 8., hétfő 13:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
IloveRenji írta:
Motherfuckin' Challenge szint (aka R.I.P.): (7bol 4et kell)
Mezame (Zoldben)
Gravitation (Iceman verzio Shining Collection Challengeben)
Akira (Zoldben)
Sailor Moon theme (Chinese verzio Challengeben)
Anime Megamix
One Winged Angel (bombastul Challenge szintben)
Venus Say

Én úgy veszem le, hogy ha Challenge szinten vagy akkor alapból Challenge szinten kell csinálni a számokat, és a Venus Say zöldben szerintem nem akkora nagy kihívás.
Bár ezen a szinten szinte mindenhol máshol föl van tűntetve hogy hogy kell csinálni úgyhogy a kérdés nyitva marad.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 8., hétfő 13:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Őőőő...gondolom Challengeben...majd konzultalok marcival
Myki, kb 846265576454 szor mondtam meg h hol lehet megnezni h milyen szamok kellenek :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 8., hétfő 13:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
de nincs odaírva mellé a szint :(

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 8., hétfő 13:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
De pl az Anime Megamixhez sincs odairva...
Sztem meg eleg logikus hogy ha Challenge szintert megy a buli akkor az alap az hogy challenge a default es akkor kell odairni commentet ha valamiben elteres van...
A light szamoknal sincs kulon odairva mind moge hogy ne beginnerbe csinald...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 8., hétfő 13:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
Anime Megamix csak hevííín van 9 tappancsba... de hát ha kék akor kék :?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 8., hétfő 16:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Ezert nem irtuk melle :géj:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 10., szerda 16:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 8Tartózkodási hely: mezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 2., péntek 15:42
hello,
megnéztem myki számát (a 36 perceset) és kipróbáltam 11-es szinten
első próbálkozásra megvolt, a gyorsítós részek kicsit szivatósak voltak de végigszenvedtem :)
http://kepfeltoltes.hu/090610/ayu_2_www ... es.hu_.jpg
8) most jöhet az örülés, és a zuhany 8)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 10., szerda 16:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Tok ciki h csak B....en a helyedbe aggodnek!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 11., csütörtök 14:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 8Tartózkodási hely: mezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 2., péntek 15:42
hát...igen, ezen még kicsit csiszolni kell :ize": :o~o: :? :cry: :oops:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 12., péntek 21:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Küldeném Marcinak sok szeretettel 8D

Kép

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 12., péntek 21:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez mi? AA? WTF?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. június 12., péntek 21:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
A 81 millió a lényeg nem az AA, AA volt már régebben is :nyelv1:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 12., péntek 22:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Nem max combo... FAIL :twisted:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. június 13., szombat 12:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Meg van a jövőheti programom :lol:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 0:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
őőő :dirr: :dirr: :dirr:
Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 1:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
De a tobbiek sztem nem billentyuzeten jatszanak hanem mukodo szonyeggel :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 5:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
De ez szőnyegen volt még régebben.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 9:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
De ennél ugye csináltál több pontot is miszter topik nekromanszer? Vagy ez a max ami ment? Mert amikor én próbáltam ezt a számot nem lett ugyan AAA (közel nem vagyok olyan pontos szőnyegen, hogy ilyesmi sikerüljön) de ennél több pontom volt. :starscream:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 9:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen mikor Bergkamp átküldte utánna próbálgattam és a AAA épphogy összejött a régi témával amúgy 88 millió volt eddig a legtöbb
Kép

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 9:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ejj ejj Myki... Latod... Ha mar photoshopolsz akkor legalabb jobban figyelj oda a pont/ertekelo aranyra :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 9:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem photoshop volt nézd mennyi perfectem volt az kevesebb pontot ér....

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 9:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Feltuno is lett volna ha csak marveloust editalsz magadnak :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 9:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
közel nem vagyok olyan profi a photoshophoz hogy ilyet szergesztgessek... inkább megcsinálom egyszer kétszer a számot és még élvezem :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 12:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
májki posztol, májki posztol!!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 14:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ő igen postolok :dirr:
És sikerült lenyomnom a challenges 11 es sailor moont B re de screen az nincs mert véletlen kinyomtam örömömbe a stat screent :o~o: :o~o: :o~o: :o~o:
Ha hazajövök esküszöm addig nyomom megint még nem lesz screen fel akarom tenni :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 18., szombat 14:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
látom sose változol

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 22., szerda 22:21 Hozzászólás az előzmény idézésével
ezt nem hagyhatom ki
ma hosszú szünet után újra padra álltam
Kép
ez lett az eredménye :dirr: :dirr: :dirr:
.
.
.
külömben már másodszor sikerült AA-ra az akira

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 22., szerda 22:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Lancfureszes darabolos smiley miert nincs itten? :twisted: :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. július 22., szerda 22:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezaz szép!!!! lesz itt kihívás conon kéremszépen :nyelv1:
amúgy nekem miért nem ad 180milió pontra AA-t? mert nekem is volt már a közelépen pontom igaz több missel 7 azthiszem :mrgreen:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. július 24., péntek 16:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Uruno írta:
Lancfureszes darabolos smiley miert nincs itten? :twisted: :dirr:

nem volt ra eddig igeny, majd ha hazajutok lesz megigerem :géj:

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 6 / 10
296 hozzászólás
Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.