Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  4 player mode

HozzászólásElküldve: 2009. február 9., hétfő 13:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Van itt egy fazon aki csinált 4 játékos módot stepmaniához. Kicsit maszek, de szerintem kipróbálható.

http://cspotcode.wordpress.com/4-player-stepmania/

Vélemény?
Vagy inkább menjek vissza aludni?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 9., hétfő 14:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Bergkamp baratunk anno meg is mutatta ezt klubban :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 9., hétfő 15:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Dejó, hogy akkor nem voltam...
És hol bukott meg az ötlet?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. február 9., hétfő 15:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Legfőképp ott hogy elég pici volt a laptopom képernyője ehhez, de ha valakihez megyünk akinek van normális méretű monitorja én simán benne lennék.

Plusz ha ez ugyan az a verzió ami nekem is volt akkor abban nem tudtunk nyílsebességet állítani. Ebben lehet?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 9., hétfő 16:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nekem csak a nyílsebességgel volt a gondom, amúgy láttam a nyilakat.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 9., hétfő 16:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Mit ertesz rendes monitor alatt??? Remelem egy projektort :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 9., hétfő 17:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Nem, de enyém 15,4... Legalább egy 17"-t.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 9., hétfő 17:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ja igen ki van kapcsolva a player options menü, mert kifagyasztja a játékot... Hát félmegoldásnak be tudom állítani, hogy a dalválasztásnál az ember tudja a sebességet állítani (modjuk ha egyszerre rálép a jobb+balra, vagy a föl+lere, de bármit megadhatok a metrics.iniben) csak a c200 és c400 elvileg mást baszkurál mint a többiek és így nem lehet előhozni (csak a normál sebességeket pl 1.5x 2x 3x 0.75x meg ilyenek).

Amúgy köcsög a készítő, hogy nem javítja ki a modját hogy teljesen használható legyen. Így kaki az egész.

EDIT: Megoldottam (megkérdeztem, hogy kell és elmondták és így könnyedén megcsináltam), hogy lehessen sebességet állítani, kicseréltem a Song Options menü pontjait sebességállításra, noteskinekre és szintállításra, hogy mindenkinek meg legyen az öröme.

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
8 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.