Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  PlayStation

HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 17:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Egyik ismerösömék vettek PS-re táncszőnyeget, és nemtudják használni, mert nem kaptak hozzá programot, meg elvileg most nem is kaphatható... Hogyan lehetne mégis működésbe hozni? Mondjuk én azt sem tudom, hogyan működik egy PS.... Az cd-s, dvd-s vagy kazis, vagy milyen :D?
Valahogy másolni lehet programot, vagy netről?

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 18:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Ha chippelve van a gépe akkor letud játszani másolt játékokat is.
Amúgy csak eredetit.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 19:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Jó, de milyen másoltat?
Mármint az kazetta, dvd vagy cd vagy valami tök más O_O?
(PC-n nőttem fel...)

HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 20:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Sima cd, bár manapság inkább dvd-n jönnek a játékok, kb úgy mint pc-n.
Viszont chip függő hogy milyen márkájú lemezeket olvas. Még annyi a fontos hogy minél kisebb sebességel legyen kiírva.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 20:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Egyebkent meg a gondolat miatt is ejnye bejnye... Termeszetesen csak is eredeti programot szabad hasznalni mert tobbi lopas meg pokolra kerules meg sotetseg ehhalal pusztulas :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 21:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ő a biztonsági másolatokra gondolt, mert tiszta karcosak lesznek a lemezek a sok játéktól :roll: (amúgy tényleg minden régi eredeti cd-m karcos..)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 22:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mondjuk én legelöször úgy értettem, vagy úgy akartam írni, hogy ilyen stepmania féle cuccot rátenni a PS-re... Vagy nincs ilyen? Csak olyan progik vannak amibe integrálva van (tegyük fel) 20db szám?

HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 22:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Jaja
Ilyen fix pakkok vannak, amiket le kell szedni...de azokon altalaban keves szam van

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 22:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
én csak "integráltról" tudok.
Van egy ilyenem disney-s :P
Elfelejtettem oda adni az emberkének a ps2-el...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 16., péntek 23:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
Neked van olyantod?
Nekem is kell :]

HozzászólásElküldve: 2009. január 17., szombat 0:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Persze, csak tök fos, mert lehet én voltam a béna és nem keresgettem de csak a story módot találtam meg. Az arról szólt hogy ellenfelek ellen kellett nyomni (gépek).
És menni ha legyőztél valakit akkor választhattál ágat hogy merre felé mész. Viszont az egészben az volt a legfurább hogy magic dance szerű volt az egész. és mindíg engem szivatott a gép az fordított nyilakkal. De volt benne High School Musical, meg Hana Montana (tit)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 17., szombat 12:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem az pont jó lenne, mert 13éves kiscsajnak kellene a cucc, és ő pont az ilyesmit kedveli :D

HozzászólásElküldve: 2009. január 17., szombat 13:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor neked adom, csak fontos hogy chippelt legyen a gépe, mert különben semmit nem fog érni. (mivel ez egy "biztonsági másolat" :D )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 17., szombat 13:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Biztonsagi masolat... Nah ez igy maris sokkal jobban hangzik :D

Disneys nekem PCre van. Valami Jungle Book Groove party vagy mi a cime. Tenyleg ezt is ki kellene mar probalnom szonyeggel... Anno billentyuzettel tudom hogy nagyon konnyu volt. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 21., szerda 14:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jajj de jó lenne, örülnénk neki.
Kérdeztem a chippes dolgot, és mondták, hogy még nincs, de a nagybátyja kitudja csipppppeltetni.

HozzászólásElküldve: 2009. november 24., kedd 12:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Tud nekem olyanban segíteni valaki, hogy most vettünk Wii-s táncszőnyeget. Ugyanúgy néz ki, minta PC-s, de nem tudom a számítógéphez csatlakoztatni. Mert olyan a csatija, mint a GameCube-s játékoknak. Tud valaki segíteni? És erre is le lehet tölteni a számokat, vagy csak kimondottan a PC-sre?

Köszi

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 24., kedd 13:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Szia,

jó lenne ha kicsit pontosítanál mit szeretnél:

Van Wii-d és vettél egy Wii-s szőnyeget hozzá, de nincs hozzá szoftver?
Nincs Wii-d de mégis Wii-s szőnyeget vettél és most számítógéphez akarod csatlakoztatni?
Van Wii-d és van hozzá szoftver, csak kevés rajta a szám és nem jók?

Mert igen, lehet számítógéphez kötni, csak kell hozzá átalakító. Ha számítógépen akarsz vele játszani akkor végtelen mennyiségű számot tudsz letölteni hozzá. Ha Wii-n akarsz vele játszani akkor annyi számod van amennyi a játék DVDjén van és nem tudsz hozzá számítógépről letölteni, szóval akkor nem is kell számítógéphez kötni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 24., kedd 16:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia SoonDead!

Szóval akkor pontosítok:

Van Wii-m, és most kaptam egy Wii-s táncszőnyeget. Még nincs hozzá sem szoftver, sem játék. Biztos lesz majd hozzá Wii-s játékom is, de szeretném (persze, ha lehet) rátölteni számokat. Speckós átalakítóval lehet? És hol lehet olyat kapni? Mert eddig sajna akárhol érdeklődtem csak lestek, hogy mit akarok. Pedig elég pontosan elmondtam nekik.

Köszi előre is a segítséget!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 24., kedd 17:17 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
egy kis fogalomzavart látok

a szoftver = a játék. ez nem két külön dolog. Ez az amit a boltban megvesz az ember ilyen DVD szerű lemezen, vagy letölt a Wii Shop Channelről, vagy nem tudom Wii-nél mi a szokás és hogy szerzi be hozzá az ember a játékokat.

Játékszoftver nélkül nem fog menni. A táncszőnyeg csak egy kontroller, olyan mint a billentyűzet, vagy az egér, vagy a Wii Remote (amit a kezedben fogsz miközben a Wiivel játszol), csak itt nem a kis gombokat/billentyűket kell ujjal nyomogatni, hanem a nagy érzékelőket lábbal.

Az internetről amikor táncszőnyeg számokat töltesz le, akkor azok úgy vannak megcsinálva, hogy a StepMania meg az openITG szoftverekkel működjenek, úgyhogy csak számítógépen használhatóak (illetve a saját játéktermi gépedre is föl lehet pakolni őket némi hekkelés után), tehát a Wii-n nem fogod tudni használni őket, csak a számítógépen.

A Wii-s szőnyegre rá semmilyen számot nem tudsz rátölteni az nem tárol adatokat, ez olyan lenne mintha a billentyűzetre akarnál játékokat másolni.

A Wii-n olyan számokkal tudsz játszani amiket a játékhoz adnak amit megvettél/meg fogsz venni, és nem tudsz a számítógéppel számokat letölteni hozzá.

Ha szerzel átalakítót (Gamecube to USB converter-nek hívják, ha gamecube portot használ tényleg) akkor azzal annyit érsz el, hogy a szőnyeget hozzá tudod kötni a számítógéphez és tudsz számítógépen játszani (úgy hogy telepíted pl. a stepmania nevű szoftvert, letöltesz hozzá számokat, ezzel kapcsolatban olvasd el a gy.i.k.-ot a honlapunkon). Ekkor ugyan annyi számot töltesz le ahányat csak akarsz, de a számítógépen kell játszanod nem a wii-n, és ugyanott tartasz mintha számítógéphez csatlakoztatható USB-s szőnyeget vettél volna.

Az átalakítóra - ha gépen szeretnél játszani - keress rá az interneten. Ha kérsz egy GameCube portot USB portra átalakítót és furán néznek rád egy elektronikai boltban akkor valamit nem jól kértél, próbáld meg újra :) . Ha nem is forgalmaznak, azért tudniuk kell mi az.
http://www.chinagameware.com/display/ft8891_gamecube_to_pc-usb_converter.shtml - ilyen a cucc amúgy ami kell hozzá.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 24., kedd 17:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
MATÁV TUDAKOZÓ PLUSZ, PARANCSOLJON MIBEN SEGÍTHETEK

kedves szúnded, fáradt vagyok, ki tudna engem segíteni egy kis...
SIMIVEL??? :3

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 25., szerda 9:39 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyon-nagyon köszönöm Neked SoonDead!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 29., vasárnap 0:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
ps játéra is lehet számokat tolni csak meg kell buherálni és ki kell csippelni a ps-t hogy mennyen :dirr:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 29., vasárnap 0:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
jó de pl fogalmam sincs, hogy Wii-t lehet-e úgy csippelni, hogy ne vesszen el az online támogatása, vagy egyáltalán valahogy. XBOXosok is hogy megszívták most, hogy bannoltak minden csippeltet.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 29., vasárnap 3:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
xboxon fut a stepmania is amúgy oda nem kell csippelni sem :nyelv1:

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
24 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.