Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Problémák, bugok

HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 21:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Tartózkodási hely: HinamizawaCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:12
Gondoltam, szükség van ilyen témára is.
Nekem a gondom a következõ:
Stepmania 4.0-t használok (a 3.9 lefagy az UKUG által készített számok végén, és én legtöbbször azokat taposom), és van egy-két szám, amit "nem szeret". Azaz szerintem a videóval van gondja, némelyiknél mindig, ugyanott "beakad", és teljesen lefagyasztja a gépet.
Találkozott már valaki ezzel a problémával? (nem, nem fogok visszatérni a 3.9-re, megszoktam a 4-est)

Offline Profil Honlap YIM
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 22:02 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Nah ez pont beletrafált! Dííík!!!! :dirr: Ma leszedtem az imádott puffymtól számokat és az egyik számnál úgy kábé 5 másodperccel kezdés után lefagyott beakadt meg minden kijött egy furcsa error ablak (kicsit ojan volt mint a totalcommander vagy nem tom XD) és kiléptetett. :shock: Ez mitõl van? De amúgy ugyanazon a helyen akad be szal lehet h a DDRGVBHFRJKILDSMVX meg mittomén mijen fájlokkkal vagy a zenével van baj lehet h újra le kéne szednem... :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Nem jó a 4.0, mert nem lehet berakni a DDRMaxos pofázót :D Imádom hallani, ahogy tapsol a közönség :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 16:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
nekem semmi gondom nem volt azzal az 1-2 ukug számmal amim megvan ^^

bug inkább csak a nocturnal dream témánál fordult elõ eddig

meg néha ír ki hibát, ha leszedtem 1 songot és az bugos, vagy mp3 zene van olyan mappában, ahol nem kéne lennie, ennyi...

amcsi írta:
Imádom hallani, ahogy tapsol a közönség :D

ezért megyek színésznek :dirr: XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 10., szombat 18:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Jezusom, milyen feature-ok vannak amikrol eddig nem is hallottam..van olyan h vki beszel neked meg tapsol?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 0:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
IloveRenji írta:
Jezusom, milyen feature-ok vannak amikrol eddig nem is hallottam..van olyan h vki beszel neked meg tapsol?

Minden jatektermes meg konzolos ddr jatekban mindig van egy ilyen narrator alak, aki mindig pofazza ezt meg azt, meg ha nyers, akkor a szam vegen tapsolo a kozonseg (neha szam kozben is). Es ezt az 'announcer'-t le lehet szedni a stepmania.com-on az announcereknel, es a DDRMAX2 announcer.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 11., vasárnap 1:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Lol :dirr: ha sok idom meg turelmem meg szakertelmem lesz mjd leszedem..poen lehet :3 (amugy Boldog Szulinapot!! X3)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 8:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Nekem olyan problémám van, h szeretném szint szerint sorba állítani a számokat...Szóval, hogy megmondom neki, h standard és akkor a tappancsok száma szerint adja ki nekem a számokat...Nem lehet ilyet, mi?:D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 16:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
De van...gyorsan megnyomod egymas utan a fel-le-fel-le nyilakat (nem szivatlak bar ugy hangzik :P) csinald inkabb billentyuzeten, szonyegen nem mindig sikerul, es az ember csak felidegesiti magat.. :S
Es akkor ott kiad mindefele options miszerint rendbe rakhatja, es ott valaszd ki a szintet..de majd mindjart pontositok mit kell kivalasztani..

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 21:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
IloveRenji írta:
De van...gyorsan megnyomod egymas utan a fel-le-fel-le nyilakat (nem szivatlak bar ugy hangzik :P) csinald inkabb billentyuzeten, szonyegen nem mindig sikerul, es az ember csak felidegesiti magat.. :S
Es akkor ott kiad mindefele options miszerint rendbe rakhatja, es ott valaszd ki a szintet..de majd mindjart pontositok mit kell kivalasztani..

Köszi:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 14., szerda 22:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Meg tudja valaki nekem mondani hogy amikor magicdancelek, és azt akarom, hogy 1 meccs után ne dobjon ki a fõmenübe (billentyûzeten nyomigálom szal nem azér dob ki) (Piros szöveg a szám kezdeténél) bocs hogy ekkora láma wok köböhh 1 hónapja szõnyegezek

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 15., csütörtök 0:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
Miért dob ki a fõ menübe? Ha azért, mert kifogyott az életed, akkor azt be lehet állítani. Vagy Appearence Options vagy Machine Options, és azon belül asszem Fail Type. Azt állítsd End of Songra vagy None-ra.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 22., csütörtök 1:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hogy lehet kikapcsolni azt, hogy irja a szám közbe az értékeléseket? (A Miss, Perfect, Combo számolás, stb.-kre gondolok.)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 20:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
Beraktam free play-re a beállítást, így viszont nem jön elõ a beállítások menü...:S Hogy lehet elõszedni megint?:S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 21:12 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
nyomkodd végig az F1-F2-F3-F4-t valamelyik F billentyû nekem elõszedte. De ha nem akkor nyomkodj végig MINDENT.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. december 5., szerda 21:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
SoonDead írta:
nyomkodd végig az F1-F2-F3-F4-t valamelyik F billentyû nekem elõszedte. De ha nem akkor nyomkodj végig MINDENT.

F3:) Thx ^_^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 11., szerda 16:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
Segítsetek!
Nem ismeri fela program a táncszõyneget.... :( És nem tom mit tegyek emrt a gép felismeri ki írja ho új usbs csatlakotás kiírja ho gamepad de a táncprogram nem fogja :( Mit tegyek?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 11., szerda 16:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Egyáltalán nem ismeri fel? Ha bemész az Options -> Test inputnál és lépegetsz akkor kiir valamit? Mert akkor nincs baj, csak be kell állítani a gombokat!

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. június 11., szerda 20:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Wish írta:
csak be kell állítani a gombokat
szerintem az lesz :D

Emedrol írta:
Segítsetek!
Nem ismeri fela program a táncszõyneget.... :( És nem tom mit tegyek emrt a gép felismeri ki írja ho új usbs csatlakotás kiírja ho gamepad de a táncprogram nem fogja :( Mit tegyek?
mindenkinek kötelezõ olvasmány:
http://tancszonyegklub.extra.hu/files/iframegy.htm

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 14., szombat 23:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Renia írta:
Hogy lehet kikapcsolni azt, hogy irja a szám közbe az értékeléseket? (A Miss, Perfect, Combo számolás, stb.-kre gondolok.)
û

Ha véletlen sikerült megoldanod azóta akkor érdekelne:) Nrm lehet valahogy beállítani hogy oldalt kiírja hány perfect miss stb-d van? Asszem online játéknál láttam ilyet. :roll:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 13:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: Stepmani sityCsatlakozott: 2008. február 12., kedd 22:38
Valaki el tudná nekem mondani, hogy hogyan csináljam meg azt, hogy ne lépjen ki azonnal a játékból, ha teljesen elrontom a számot, hanem mennyen le végig?????? XX:::

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 15:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Az optionsben valahol belehet állítani a Fail type-ot, Ezt állítsd never fail-re vagy fail off-ra már nem emlékszem melyik.

Szerk:
Közben megnéztem neked, options/machine options/default fail type és ott állítsd off-ra.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 30., hétfő 20:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: Stepmani sityCsatlakozott: 2008. február 12., kedd 22:38
Jaj naon köszönöm szépen!!!!!!!!! :kiss1: :!:P:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 19., kedd 20:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Én tegnap vettem a szõnyegemet, és megpróbáltam hozzárakni a Step Mania-t, mint programot, de nem engedi. Elindul a programm, aztán ad egy lyan hangot, mint a hibaüzenetek, de hibaüzenetet nem küld. Aztán bejön a csökkentett módú képernyõ és onnantól kezdve nem csinál semmit, csak kilépni tudok. Már próbálkoztam 2 különbözõ verzióval, próbáltam a felbontást csökkenteni, semmi haszna. Tud valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma? Elõre is köszi!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 19., kedd 20:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
jesang írta:
Sziasztok!

Én tegnap vettem a szõnyegemet, és megpróbáltam hozzárakni a Step Mania-t, mint programot, de nem engedi. Elindul a programm, aztán ad egy lyan hangot, mint a hibaüzenetek, de hibaüzenetet nem küld. Aztán bejön a csökkentett módú képernyõ és onnantól kezdve nem csinál semmit, csak kilépni tudok. Már próbálkoztam 2 különbözõ verzióval, próbáltam a felbontást csökkenteni, semmi haszna. Tud valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma? Elõre is köszi!!!

Mármint a windows felbontást csökkentetted? Mert ha tudod milyen a monitor natív felbontása akkor a Data mappában a StepMania.ini-ben a stepmania belsõ felbontását átállíthatod. (Ha eddig is ezt csináltad akkor tárgytalan)

Ki kéne deríteni, hogy mi dob hibát. Ha ki van húzva a szõnyeg akkor is van hiba?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 20., szerda 18:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor is van. A StepMani.ini-ben hogy keressem a belsõ felbontást? Nem tudok programozóul...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 21., csütörtök 4:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
StepMania.ini-n belül keresd meg azt a 3 sort, hogy

DisplayColorDepth=32
DisplayHeight=1024
DisplayWidth=1280

Itt valószínûleg nem ezek a számok lesznek, de ez most mindegy.

colordepth maradjon

DisplayHeight legyen 1024
DisplayWith meg 768
vagy 800 és 600, vagy 640 és 480.
Vagy ha tudod milyen a monitor natív felbontása akkor az a legjobb.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. augusztus 21., csütörtök 19:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
Átállítottam arra, amit mondtál, de ugyanazt csinálja... vagy én vagyok nagyon sügér, vagy nemtudom...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 28., vasárnap 20:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 9Tartózkodási hely: Lakatlan szigetCsatlakozott: 2008. szeptember 28., vasárnap 20:26
Naszóval tegnap conon vettem egy táncszõnyeget és ugye ki akartam próbálni de StepMania nem indul.Elindítom,elkezdi a sárga felületen a kis betöltésést és amikor befejezte fekete lesz a képernyõ aztán kijön az asztal 640x480 s felbontásban,homokóra középen és nem csinál semmit.

(Megcsináltam ez az ini-s cuccot de ugyan az.)

Help pls :shock:

Aki eseleg rászánja magát hogy bõvebben beszélgessen velem az vegyen fel msn re XD.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 28., vasárnap 23:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
Stepmania 3.9 vagy Stepmania 4.0?

Offline Profil Honlap

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 5
126 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.