Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Problémák, bugok

HozzászólásElküldve: 2009. november 11., szerda 21:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
mondom, mindenhol.:dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 11., szerda 21:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Akkor nem tudom, próbáld ki hangvezérléssel :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 11., szerda 22:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Sztem ha megis leled elobb mindenkepp indits el valami uber brutal szamot es ne feledd el kimenteni az eredmenyt mint awesomeness :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 11., szerda 22:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
öö probléma megoldva. felejtsétek el hogy bármit is írtam ide..^^"""
(de hogy hogy lehetek ilyen hülye... :dirr: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 11., szerda 23:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
auto play F8 kéremszépen xD

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 12., csütörtök 15:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
basszus direkt nem akartam leírni hogy mentsem ami menthető, erre te.. :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 12., csütörtök 16:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát lehet hogy szenvedtem volna én is egy órát vele.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 10:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
hejhó!
segítsetek nekem légyszi...az idegroham kerülget...a vezérlőbeállításoknál átállítottam a leftet enterre...mármint a left helyhez rendeltem hozzá az entert,így nemtudok entert nyomni,mert ha entert nyomok,lép 1et balra. Na mármost hogy tudom visszaállítani,ha a beállításokba sem tudok belépni,mert egyik gomb sem vette át az enter helyét? Ha lehet,nem akarom újrarakni az egészet...túl sokmindent testreszabtam márl,hogy csak úgy leszedjem...
A másik problémám meg szőnyegtelepítés,szal az megy a másik topicba...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 11:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Hát ezt gond nélkül megoldhatod, a StepMania/Data/Keymaps.ini-ben vannak tárolva ezek a beállítások.

Hogyha nem tudod hogy mi mit jelent benne akkor egyszerűen cseréld le a tartalmát erre:

Kód:
[dance]
0-0=0-166,,
0-1=0-167,,
0-10=0-169,,
0-11=0-170,,
0-12=0-133,,
0-13=0-161,,
0-14=,,
0-15=,,
0-16=,,
0-17=,,
0-18=,,
0-19=,,
0-2=0-164,,
0-3=0-165,,
0-4=,,
0-5=,,
0-6=0-130,,
0-7=0-132,,
0-8=0-127,,
0-9=0-172,,
1-0=0-177,,
1-1=0-179,,
1-10=0-185,,
1-11=0-186,,
1-12=,,
1-13=,,
1-14=,,
1-15=,,
1-16=,,
1-17=,,
1-18=,,
1-19=,,
1-2=0-181,,
1-3=0-175,,
1-4=0-180,,
1-5=0-182,,
1-6=0-189,,
1-7=0-160,,
1-8=0-183,,
1-9=0-184,,

Csak simán töröld ki ami eddig bele volt írva és írd bele ezt helyette, ments és aztán indítsd a stepmaniát, hogy működik-e.

Amúgy tudtad-e, hogy készült arról egy kimutatás, hogy a "..."-ot milyen korosztályok használják hozzászólásaikban és mennyit, és a 14 év körüli lányoknál bevett szokás, fiúknál kevésbé, 18 év fölött ennek a töredéke és a nemek aránya ~50-50. Szóval ha nem akarod, hogy 14 éves lánynak nézzenek akkor ne használj olyan sok pontpontpontot.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 14:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
SZIA SZIRMI
ja nem

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 20., péntek 14:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
énis erre gondoltam azonnal

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 17:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
azt mért van hogy kb 30 perc után random leteszi magát a tálcára ? :D
már ujraraktam lenulláztam meg minden és ugyan azt csinálja
elég idegesitő :P
valami ötlet sondíd? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 19:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
hát persze:

miért is rakja le magát a tálcára?
mert van olyan program a gépeden ami 30 perc üresjárat után aktiválja magát. lehet ez képernyővédő, antivirus, töredezettségmentesítő, stb... bármilyen olyan program ami akkor indul amikor 30 percig nem nyúltál az egérhez/billentyűzethez. valószínűleg egy program ilyenkor megszerzi a jogot, hogy aktív legyen és lenyomja a tálcára a stepmaniát.
nekem el szokott sötétedni a képernyő mert be van állítva hogy 15 perc tétlenség után kapcsoljon ki.

megoldás:

vagy keresd meg a programot ami lerakja a tálcára és tiltsd meg hogy dolgozzon, és állítsd az energiagazdálkodási cuccoknál az összeset végtelenre, vagy lökdösd az egeret/nyomkodd a billentyűzetet 2 szám között (pl válassz billentyűzeten számot)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 22., vasárnap 22:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
az a vicces hogy billentyün tolom :D
de azért meglesem ezeket a progikat hátha valamelyik szarozik -.-

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 24., csütörtök 13:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Az én kérdésem az lenne, hogy hogyan tudok szintet választani, csak a zene kiválasztásánál a fel-le mozgató billentyű segítségével, vagy én is tudok módosítani. Teljesen kezdő vagyok és néha a zenéhez csak sárga tappancs van kék nincs. Tudok e változtatni rajt? Ha valaki tud legyenszives és segítsen!! :oops:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 24., csütörtök 16:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
ja közbe kiderült az avg volt a ludas :D
gondoltam leirom hátha másnak is lesz ilyen baja :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 25., péntek 1:27 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
okki írta:
Az én kérdésem az lenne, hogy hogyan tudok szintet választani, csak a zene kiválasztásánál a fel-le mozgató billentyű segítségével, vagy én is tudok módosítani. Teljesen kezdő vagyok és néha a zenéhez csak sárga tappancs van kék nincs. Tudok e változtatni rajt? Ha valaki tud legyenszives és segítsen!! :oops:

A zene kiválasztásánál ha megnyomod 2x a fel vagy 2x le a billentyűt/gombot, úgy tudod állítani a szintet. Vagy amikor elindítod a számot, akkor az Optionsban (enterrel hozható elő), az első oldalul, alul tudod változtatni. Beginner=világoskék, Easy=sárga. Mellette zárójelben a tappancsok számát írja. (Mindkettő ugyanazt állítja.)

Ha nincs kék pattancsozás, te csinálhatsz hozzá, de teljesen fölösleges. Ha csak nem vagy nagyon béna, akkor olyan 10-15 szám után már simán megtudod csinálni a könnyű sárgákat is. Azokból pedig elég sok van.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 26., szombat 23:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
okki írta:

A lényeg, hogy ha a fel-le mozgató billentyűkkel választasz nehézséget, akkor olyankor minden - a számhoz megírt - nehézségen végigmegy a program, és ha nincs könnyű szint az azért van, mert a számhoz csak a nehéz lépéseket írták meg. Ilyenkor azt teheted, hogy nem azt a számot táncolod, vagy keresel az interneten olyan verziót amihez van könnyű szint.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 28., hétfő 0:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Esetleg irsz hozza te valami konnyebbet... de az pettyet macerasabb :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 29., kedd 16:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
ezt a megoldást én nem javasolnám, merthogy némi tapasztalatot igényel a játékkal kapcsolatban.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 31., csütörtök 10:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
sziasztok!

karácsony óta stepmania-zunk, elméletileg a lányom kapta, de persze nekem is ki kellett próbálni. Igyekszem kicsit felturbózni. Pl. letöltöttem karaktereket. Tudja valaki, hogy lehet azt beállítani, hogy a karakter ne csak oldalt rázza magát, hanem tényleg azt lépkedje, amit csinálni kell? pl. a demo-ban jól lépked...

köszi a segítséget!

e.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 31., csütörtök 10:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
meg lehet csinálni de bonyolult és egy scriptet kell írni ha beginnerbe viszed a számot akkor talán még lépked ugyan úgy de afölött már nem fog mert nincs benne az egyik fileban és amúgy idegesítő is egy idő után

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 31., csütörtök 11:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem kapcsold ki az animált képernyőkaraktert mert csak bosszantó.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 31., csütörtök 13:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
köszi a gyors válaszokat! hát igen még beginnerben nyomjuk, nekem már a light is elérhetetlennek tűnik.
csak láttam fittnes játékokat és ott mutatja mit kell csinálni.

köszi
e

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 31., csütörtök 13:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
xboxon és playstationon igen de mondom pc-n is meg lehet csinálni csak bonyolult

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 4., hétfő 23:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Nagyon új vagyok ebben a témában....
Letöltöttem "stepmania" programot, és töltöttem az oldalról "song-okat" is....
Az a kérdésem, hogy olyan zenét lehet valahonnan tölteni, ami mellett videoklipp is van....? (...és ha igen honnan? ...esetleg magyer előadók zenéit lehet letölteni???)
Azaz amikor szól a zene, alatta megy a videoklipp is, esetleg kareokival is!
Bocs, ha nagy butaságot kérdezek, de még életemben nem láttam még csak hasonlót sem...:)!
Köszönettel várnám a segítségeteket....!!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 4., hétfő 23:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Nem igazán szokták feltüntetni az ilyesmit a leírásokban, mivel annyira ez nem szempont, tánc közbe úgyse arra figyelsz...

http://www.bemanistyle.com/

Közben itt megnéztem, ha a kereső ezőbe beírod hogy Video, akkor kihozza azokat a találatokat, aminek a nevében van video szó. Érdemes ide regelni, sok zene van, és ingyenes.

Magyar zenék.. Az a baj, hogy nincs sok magyar táncszámíró, és én pl nem lennék hajlandó magyar zenére táncot írni mivel nagyon nem szeretem. Lione packjaiban van egykettő
http://tancszonyegklub.hu/download.php
de szerintem nem jellemző

Gondolom ha torrenten úgy keresel rá h ddr + video, akkor ott is kidob találatokat
Csatolmányok:
Magyarázat: keresés
kereses.png
kereses.png [ 32.68 KiB | Megtekintve 2093 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2010. január 5., kedd 0:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm kedves MISU a gyors segítségedet!!!

Beregisztráltam, de ezt a csatolt táblázatot nem sikerült megtalálnom sajnos.
Megadnád ennek az elérését, ha nem túl nagy fáradtság....

Köszi még egyszer!!!

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 5., kedd 1:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
klaya írta:
Köszönöm kedves MISU a gyors segítségedet!!!

Beregisztráltam, de ezt a csatolt táblázatot nem sikerült megtalálnom sajnos.
Megadnád ennek az elérését, ha nem túl nagy fáradtság....

Köszi még egyszer!!!

Ha beléptél:
Simulation gomb, ott a legördülő menüben Search simfiles, és ott tudsz keresni.
Artist - előadó
Simfile name - szám címe

Ha beírod a Simfile name-hez azt, hogy video, akkor elvileg kiadja Misu listáját. :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 6., szerda 15:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Mit kell átírni ahhoz hogy menjen a videó egy szám közben? Mert a mappájában ott van a videó és windowsban meg is tudom nyitni. Csak Stepmaniában nem ismeri fel.

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 4 / 5
126 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.