Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Problémák, bugok

HozzászólásElküldve: 2009. január 30., péntek 23:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Még jó hogy. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 31., szombat 0:26 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Akkor sztem azt meg en is siman lenyomnam... AutoPlayben :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 7., szombat 22:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 3Tartózkodási hely: Skócia (UK)Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 12:32
vista van a gépen (gondolom már el is áshatom magam)

neten találtam olyat 3.9-et ami jó vistához
ki be ki be lép (kemény fél másodpercig látom a képet a menüben ha elég gyors vagyok még tudok lépegetni is :) ) majd leteszi tálcára, ha felnyitom ismét ugyan ezt csinálja, de fut.

4.0- ... izé... leszedtem de nem tudom mit kezdjek vele... 3.9ből szedjem ki a .exet és tegyem be hozzá?

aw~ nélküle halálra unom magam :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 7., szombat 22:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Elvileg nincs kulon Vistas vagy barmilyen extras kiadas.
Ha siman csak egy XPn feltelepitett es atmasolt Stepmaniat elinditasz barhol mashol mondjuk mobil vinyorol akkor is mukodni fog.
Nekem is igy megy most pl Windows 7n.
Szoval probald meg leszedni stepmania oldalarol a 3.9 telepitot es problad meg ujrahuzni. Ha igy sem lesz jo akkor ott lehet nem az SM a ludas.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. február 10., kedd 15:03 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 3Tartózkodási hely: Skócia (UK)Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 12:32
u~ Köszönöm a segítséget ^^
nem tudom hogy csináltam, de működik :hang1:
(letöltöttem a 3.9et, bal egérgomb, megnyitás, feltette és viszi... :hang1: )
... nem tudom hogy ettől volt-e? de megy ^^

~ I am "The World, The Flesh and I am The Devil" and I am The Soul that denies them! ~

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 0:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 9Tartózkodási hely: Lakatlan szigetCsatlakozott: 2008. szeptember 28., vasárnap 20:26
Hali!Lenne egy nagy problémám a StepMania-val.Egy barátommal sikeresen tudonk két játékos módban játszani,de miután az ő szőnyegét lecsatlakoztattam a stepmania elkezdett és recsegeni és belassult.Mindent lassaban csinál,lassabb a zene a kép a menü...minden.A reinstall nem oldotta meg a problémát.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 0:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
dunno lol
how do I shoot web?!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 0:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 9Tartózkodási hely: Lakatlan szigetCsatlakozott: 2008. szeptember 28., vasárnap 20:26
Misu írta:
dunno lol
how do I shoot web?!

Szóval nem tudsz segíteni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 1:38 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Milyen szőnyegeitek vannak?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 1:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
A recsegeni szo mit jelent? A gep recsegett? A program?
Vagy micsoda? O___o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 13:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
Mind a hangfal recsegett ha az volt bekötve mint a fülhallgatóm recseg ha az van bekötve.De csak ha megy a StepMania.Az én szőnyegem a conon lett megvéve USB-s,az övét rendeltük az x-station.hu ról,az csatlakoztatható playstationra és lapos csatlakozása van.(Amit joystickként érzékel a gép)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. március 7., szombat 13:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
őőőőő

nem akarlak elszomorítani, de kb fél éve nekemis elkezdett recsegni a stepmania. A laptopom tetejére ha nyomást fejtettem ki v. rátettem valami nehéz tárgyat, akkor abbahagyta. Sajnálatos módon azonban továbbterjedt a recsegés az egész gépre, és nem a hangfallal volt a baj, hanem vagy hardver hiba volt, vagy a windows akart meghalni. Lényeg, hogy nemis olyan rég úgy lepuszztult a gépem, hogy linux segítségével a barátom kb egyenként mentette le az adatokat, úgy tönkrement a wincseszterem. Elvittük szervízbe, ahol baromi kontárok voltak, kicserélték az alaplapom, raktak rá új windowst, utána még egy winchestercserén is átesett, és most már talán jó. Attól eltekintve hogy nagyon zúg a ventillátor.

Szerintem neked nem lesz ilyen brutális a helyzet, csak gondoltam megosztom tapasztalataimat, hátha valamire jó lesz.. ha annyira nem lehetetlen feladat, szerintem egy windows újratelepítést bepróbálnék a helyedben.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. március 8., vasárnap 18:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem nekem nem ez a baj.Ha jobban belegondolok azután jelentkezett ez a probléma,miután emulátorral játszottam Tekken 3 at ami eddig ment is de az kezdett el recsegni és az lassult be.Aztán már a stepmania is ilyen volt.Más programnál még nem jelentkezett ez a probléma.(Am. fríssítettem a videókártyám driverét de semmi)

Szerk: MEGCSINÁLTAM XD! (kb egy perccel az üzenet írása után) Azt a progit uninstalálltam amivel a joystick padot konvertáltam a géhez,és rendbe jött.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 29., szombat 18:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 2Tartózkodási hely: PilisszántóCsatlakozott: 2009. május 19., kedd 20:42
sziasztok! bocsi az előbb rossz helyre írtam ^^" szal: van egy nagy problémánk! Van két táncszőnyegünk, de a játék mégis csak egynek érzékeli, és nem tudunk együtt játszani :S miért van ez, és lehet vele vmit csinálni? :S:S

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 30., vasárnap 2:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Pontosan kéne tudnunk, hogy milyen szőnyegetek van.
Gyártó, hol vettétek, hogy néz ki, milyen csatlakozója van, mit csináltatok vele idáig.

Szerk.: A rossz helyről kitöröltem a postod.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. augusztus 30., vasárnap 10:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
murr murr

nincs a gyikben egy erre kitérés?

Bedugod az egyik szőnyeget, vársz 10 másodpercet, bedugod a másikat
beélpsz stepmaniába, és közvetlenül a főmenüben, mielőtt a játékmódot akarod kiválasztani, először az egyik szőnyeggel nyomsz entert, aztán a másikkal, így mindkettőt érzékelni fogja, így ki tudod majd választani a 2 játékos módot... remélem érthetően fogalmaztam, régen volt már stepmania előttem, nem nagyon emlékszek D:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 20:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy az én táncszőnyegemre, le lehet-e tölteni zenét, mert nekem azt mondták, hogy nem, de... inkább megkérdezem. Na szóval Master Dance DR-001 szőnyegem van(vagy legalább is asszem így hívják) Na akkor le lehet-e tölteni, mert én nagyon szeretném, mert ez az alap nintendó zene nem tetszik :(
Előre is köszönöm a válaszotokat: Wywy

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 20:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
"Vásároltunk szülinapra egy Master dance táncszőnyeget, amit tv-re lehet kötni"...ezt talaltam rola. Ha ez az, akkor a valasz az h nem. Semmilyen tvs szonyegre nem lehet szamot tolteni, csak olyanokra amiket a gepbe lehet usbs csatlakozoval bedugni.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 21:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
Oké :( Köszönöm szépen a segítséget. :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 7., szombat 23:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Rita: PS2es csatlakozásút is lehet gépre kötni. :) Bár nem tudom, hogy olyat árulnak-e még...
(PS2es CSATLAKOZÁSÚT, nem PS2höz valót!)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 8., vasárnap 12:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
PS2-höz valót is lehet géphez kötni. KB mindenhez van átalakító kivéve a TV-shez, mert abban beépített szoftver van és max azt éred el vele ha géphez kötöd, hogy a monitorodat használhatod TV helyett.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 10., kedd 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
és nem lehet vhogy esetleg kiütni?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 10., kedd 15:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem igy hirtelen csak a kalapacs jut eszembe erre a celra... Bar ha mukodokepesnek is kell maradni akkor nem biztos hogy a legidealisabb

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 10., kedd 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
Wywy írta:
és nem lehet vhogy esetleg kiütni?

Mármint a beépített szoftvert akarod kicserélni? Hát szerintem nem. Nincs benne olyan bonyolult mikrokontroller, hogy azon még szoftvert is tudj cserélni.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 10., kedd 21:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hú ma megjott az új videokartyám és csilli villi szuper FullHDben nagyon adja a stepmania wíííííííííííííííííííííííííííííííííí (*..*) (*..*) (*..*) (*..*) ja persze a FullHd-s monitorommal :nyelv1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 10., kedd 22:34 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha ezt ennyire bugnap erzed akkor a monitorod postazhatod mondjuk nekem...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 10., kedd 23:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
jajj nem csak ide írtam véletlen :?

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 11., szerda 8:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
különösen jót tesz a StepManiának a HD, már 1280x1024-en is inkább a textúrák alacsony felbontása a gond, nem a monitoré.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. november 11., szerda 21:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
na nálunk az van most hogy bekapcsolt az autoplay...és sehogy se lehet kiölni. próbáltunk már mindent itt az újraindításon át mindennek a végignézésével, de változatlan a helyzet...most akkor ezt miért csinálja?^^'

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. november 11., szerda 21:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Beállításokban próbáltátok kikapcsolni? Bocs ha hülye kérdés :D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 5
126 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.