Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Problémák, bugok

HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 29., hétfő 9:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 9Tartózkodási hely: Lakatlan szigetCsatlakozott: 2008. szeptember 28., vasárnap 20:26
SoonDead írta:
Stepmania 3.9 vagy Stepmania 4.0?

3.9 Kerestem a 4.0-t de nem találtam.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 29., hétfő 11:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
http://www.stepmania.com/wiki/StepMania_4.0

Pedig innen igencsak letölthetõ az intermediate. (neked csak az exe kell majd)
Amúgy egyáltalán nem biztos hogy azzal fog menni, mert úgy általában a 3.9 is szokott mûködni (sõt).

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. szeptember 29., hétfő 13:41 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 9Tartózkodási hely: Lakatlan szigetCsatlakozott: 2008. szeptember 28., vasárnap 20:26
SoonDead írta:
http://www.stepmania.com/wiki/StepMania_4.0

Pedig innen igencsak letölthetõ az intermediate. (neked csak az exe kell majd)
Amúgy egyáltalán nem biztos hogy azzal fog menni, mert úgy általában a 3.9 is szokott mûködni (sõt).

Ezzel is ugyan az a helyzet :(

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 1., szerda 20:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 14Csatlakozott: 2008. szeptember 30., kedd 19:05
az a kis probléma akadt hogy letöltötem a programot és olyan vírus csúszott be mellé ami most teljesen tönkretette a gépem
köszönöm stepmania :D
tudom igen bunko volt de jobb mint ha össze vissza káronmkodnék

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 1., szerda 20:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
azt meg hogy sikerült? ^^" O.o"" szerintem vagy valami negatív oldalról szedted le a programot vagy máshonnan szerezted a vírust

szerk: nekem pár napja/hete volt egy vírusom, egy krekkel jött, beakarta nekem adagolni h õ a windows tûzfalam és hamis errorokat üzengetett mindenféle ablakokban és letiltotta a feladatkezelõmet... a rendszervisszaállításra viszont nem gondolt, szal azzal ki is írtottam ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 1., szerda 20:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
a stepmania hivatalos oldalán lévõ linkek egyikérõl szedtem le egy anime packot és akkor csúszot be ez a Wi nevü vírus ami a vírusírtót is megfertõzte szal nem tudtam emgnyitni a vírusírtót se lol?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 1., szerda 21:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
ehh ^^" próbáld ki a rendszervisszaállítást
start > programok > kellékek > rendszereszközök > rendszervisszaállítás
ha ez nem megy jöhet a format ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 2., csütörtök 11:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
megprtóbálnám de már bejelentkezni se engedd a vírus úgyhogy újrahúzom és elrebegek egy imát a gépen lévõ dolgokért

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. október 2., csütörtök 22:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
Fantos írta:
megprtóbálnám de már bejelentkezni se engedd a vírus úgyhogy újrahúzom és elrebegek egy imát a gépen lévõ dolgokért

oké hajrá, ha legközelebb még benn vagy és hasonló vírus van, akkor azért próbálj egy rendszervisszaállítást ^^
amikor nekem jött a vírus az vicces volt... szpájbotszörcsendisztrojjal kiírtottam azt amely letiltotta a feladatkezelõt, ott megnéztem a futó alkalmazásokat, vagy 2x annyi volt mint amennyi szokott, rájuk kerestem neten (pl a.exe) és hát sok közülük igencsak vírus volt ^^"

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 0:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 6Tartózkodási hely: SzombathelyCsatlakozott: 2009. január 9., péntek 0:41
Sziasztok!
Én még csak most regisztem az oldalra, de már kb. negyed-fél éve tánszőnyegezek (már ha az időm engedi, de nem vagyok vmi hú de profi benne).
Én a 4.0-s progit használom már a legelejétől kezdve (a hivatalos oldalról töltöttem le). De most vmi baj van vele. :( Mikor bekapcsolom, akkor nem enged tovább, hiába enterezek. Meg az alján lévő felirat (asszem "press enter") is megváltozott "Credit (S) 0"-ra. Azóta nem tudom használni.
Mitől lehet ez?
(előre is kössz)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 1:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Az h vhogy benyomtad az arcade optionst
F3at kell nyomogatni, es akkor fent megjelenik h melyik opcio van eppen ervenyben...
Addig nyomogasd amig megjelenik a "szokasos" menu

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 14:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 6Tartózkodási hely: SzombathelyCsatlakozott: 2009. január 9., péntek 0:41
Nagyon szépen köszönöm! :hang1:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 14:29 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Mert eloben az Awesome meg szereny kifejezes is rank meg a jo hangulatra ami uralkodik egy ilyen talalkozon... Az egyebkent is jo DDR elmenyt meg sokszorozza is :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 19:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
Jeanne, te ugye nem Annamari vagy? :géj:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 9., péntek 21:23 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez kezd off-á válni:
Szombathelyi vagyok, és amúgy Zsanett (Szombathelyi Anime Szövetség). :) *megy kitölteni az adatlapját*

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 20:44 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Akkor off topic udvozoljuk a Szombathelyi Anime Szovetseget. ^^
Remeljuk ti is nagy orommel gyuritek a szonyeget es nepszerusititek a tersegben. :D
Persze keretik kov. Conra nem tul sok ostehetseget kinevelni a kezdok DDR versenyere mert ha elindulok azert szeretnek tuljutni az elso koron... Szoval valogatott konkurenciat kuldjetek :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 20:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
Uruno írta:
Szoval valogatott konkurenciat kuldjetek :D

Csak a legrosszabbakat, h legyen esélyed? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 10., szombat 20:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
Nos... Haaaat... Hogy is mondjam... Meg jo hogy :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 11., vasárnap 19:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ne félj, el vagyunk foglalva a mi saját kis MiniCon-unkkal, úgyhogy nem leszünk ott a versenyen.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. január 11., vasárnap 21:56 Hozzászólás az előzmény idézésével
Ohh... Ez jol hangzik.
Marmint hogy akkor feletek a tersegben is lesz ilyesmi...
Sok sikert es kitartast a szervezeshez ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 14., szerda 21:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Nekem lenne egy olyan problémám hogy a szőnyegen amikor mind a négy nyilat egyszerre nyomom azt valamiért nem szereti és csak kettőt érzékel...meg van amikor hárommal is eljátssza ezt...viszont a billentyűzeten meg normálisan működik. mit lehet csinálni hogy ez ne legyen? (már nagyon idegesít >.>)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 14., szerda 23:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
4 nyilat egyszerre??? Polipnak e keszulsz? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 15., csütörtök 14:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
StandardStandardHozzászólások: 941Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:28
igen 8)
de megne egyél :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 15., csütörtök 17:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarMotherfuckin' ChallengeMotherfuckin' ChallengeHozzászólások: 274Csatlakozott: 2008. november 3., hétfő 0:27
Még nem ettem embert..meg a polipokat sem szeretem. :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 29., csütörtök 21:48 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 88Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2008. október 19., vasárnap 22:14
Problémám van a szőnyegemmel X_X: (megint)
Csak ez egy kicsit súlyosabb XX:::
A jobb nyílon kívül egyik nyíl sem működik rendesen :dirr: Most mit csináljak?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 30., péntek 13:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Hat akkor nem sok AAAAt fogsz kuldeni :dirr:
Kuldd vissza

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 30., péntek 15:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
Latott mar egyaltalan valaki valaha is AAAA-t???

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 30., péntek 15:19 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Én igen!
Mindig, mielőtt megkapom a D-t :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 30., péntek 16:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
Én csináltam egyszer :D a szám nem több 20 mpnél és kb ugyanennyi nyíl is van benne szal nem volt annyira nehéz. :mrgreen:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. január 30., péntek 17:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Es azt legalabb mint marvelousra kellett eltalalni? :D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 2 / 5
126 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.