Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Magic Dance

HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 15:22 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Nyitottam egy ilyen témát is, viszont féligmeddig off lesz ami panaszt szeretnék ideírni...

- töltöttem le nyilakat (szóval másfajta dizájnú nyilak jelzik a lépéseket) illetve csak jeleznék, ha mûködne a dolog
- aztán kihívtam magam a gép ellen medzsikdenszelni, és lám, a gépnek meg oylan nyila van, nekem meg alap... mért van ez?

http://darekatasukete.extra.hu/kepek/screen00039.jpg

---

edit: megvan, kitöröltem majd újra létrehoztam a profilomat :D bár nemtom mé jó 1általán hogy van :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 19:45 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Magic Dance rulz :3
Bar nem tudok valszolni a kerdeseidre, de hasznos hozzaszolast azer' krealok :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 3., szombat 11:58 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Sajnos én sem tudok segíteni! :( Fõleg mert én még elég kezdõ vagyok a Stepmania kezelésében! De azért szólok, hogy helyesek a nyilaid, én is pont ezt néztem ki! :D :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 17:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: Stepmani sityCsatlakozott: 2008. február 12., kedd 22:38
nekem viszont mondjátok meg lécci, hogy hol találom ezt a fajta nyilat, mert ilyen szép nincs sehol :cry:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 18., szerda 17:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
innen rengeteg nyilat lehet letölteni
http://stepmaniathings.com/downloads/noteskins.html

be kell tenni a noteskins mappába majd a beállításoknál be lehet állítani h azt használja ;)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 22., vasárnap 20:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 23Tartózkodási hely: Stepmani sityCsatlakozott: 2008. február 12., kedd 22:38
Jaj én is pont ezen az oldalon nem találtam azt a szép nyilat, pedig legalább 10x átnéztem :oops: ... bár lehet, hogy 10x mentem el mellette, mert teljesen vak vagyok 8)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 22., vasárnap 20:53 Hozzászólás az előzmény idézésével
igaz, akkor még más volt az oldal felépítése
ha gondolod ha otthon leszek átküldöm :3

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. június 23., hétfő 13:52 Hozzászólás az előzmény idézésével
Jaj, azt nagyon megköszönném

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. június 23., hétfő 14:31 Hozzászólás az előzmény idézésével
szerda vagy csütörtök este
írj privátban egy msn-t

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 28., szerda 13:20 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarReady the BatmobileReady the BatmobileHozzászólások: 1015Tartózkodási hely: Belga KongóCsatlakozott: 2007. november 11., vasárnap 5:39
:bump:

Azt tudtátok-e lüttyők, hogy magic dance-ben mi alapján osztja ki melyik szívatást kinek hogyan? Mert én egy kis kutatómunka után megvilágosodtam.

Az egész magic dance a "dancing characters" nevű borzalomra épül (akik ott bohóckodnak a háttérben rossz ritmusban), csak mi ezt mindig örömteljesen kikapcsoljuk, meg egyébként sem töltöttünk le karaktereket mert minek.

Ha lennének karakterek, meg a karakterválasztó képernyő is be lenne kapcsolva, akkor a karaktertől függene, hogy az ellenfél milyen szívatásokat kap.

Sokkal több féle szívatás van, mint amilyeneket defaultból látunk, szóval ezzel lehet játszani.

Az hogy mikor jönnek a szívatások, azt eddig is láttam, hogy akkor amikor föltöltődik az ellenfélnek az a középső csíkja. Na de azt nem tudtam, hogy ennek a csíknak 3 szintje van, és minden szinten más szivatások jönnek.

A csík jó lépéstől nő, rossztól meg csökken, szóval csak akkor jönnek nagyon geci szivatások, ha az ellenfél már fél órája remekül kombózik, úgyhogy ez mégsem annyira random.

Amúgy meg a disney-nek volt az egyik ddr játékgépében ilyen cucc, de aztán továbbfejlesztették battle mode-ra így már a komoly és nagyon tökös ITG-sek is játszhatnak vele.

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 5:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Egyszer eloferdult klubban hogy valakinel feljott a karaktervalaszto (volt is nagy sikitozas hogy nem mindegy valassz mar akarmit XD) es ott lathato volt hogy irkalja a figura alatt hogy mi minden powa tartozik hozza.
De gondolom senki nem nezte meg mert ugye valasztani gyorsan gyorsan :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 8:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
Mert nyomik vagytok!
Amúgy az én gépemen a múltkori törlésig vagy 20 extra karakter is rajta volt...

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 29., csütörtök 23:07 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarStandardStandardHozzászólások: 1190Tartózkodási hely: Város széleCsatlakozott: 2008. október 6., hétfő 9:20
Bele is rokkant a nyomi notid XD

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. április 30., péntek 16:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarIt seems I have 4 legsIt seems I have 4 legsHozzászólások: 918Tartózkodási hely: MartonvásárCsatlakozott: 2008. március 23., vasárnap 11:22
nem is nyomi :cry:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. október 31., vasárnap 18:33 Hozzászólás az előzmény idézésével
Kezdő Stepmaniás, vagyok, kérdésem a következő:

Hol lehet bekapcsolni / hogyan működik a Magic Dance? :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. október 31., vasárnap 18:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
GyeBen írta:
Kezdő Stepmaniás, vagyok, kérdésem a következő:

Hol lehet bekapcsolni / hogyan működik a Magic Dance? :)

http://tancszonyegklub.hu/faq.php#f2r5

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. október 31., vasárnap 21:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát persze, a GYIK-ot szokásom szerint elfelejtettem megnézni... :D :roll:

Szerk.: valahol be lehet a CPU-t nehezebbnek állítani? Egy-két tappancsos számnál a gépnek, három-négy tappancsos számnál nekem nincs esélyem győzni. Valamit lehet ezzel kezdeni? :|

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 1
17 hozzászólás
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.