Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Témák

HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 13:57 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
Használtok valami egyéb témát/szkint stepmaniátokon? ^^

Én már akkor nekikezdtem keresni témának, amikor nyáron letöltöttem a sztepmániát, valahogy az alapszkin baromira nem jön be ^^'

http://www.stepmaniathings.com/themes/view.php?id=nd << ezt szedtem le, 1-2 képet meg 1-2 számot kicseréltem benne ugyan, de összességében tetszik, 2 bug van benne, a beállításoknál az other nem fut, illetve az event mode beállítást sem találja ezzel a szkinnel :dirr:

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 14:00 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
En nem is tudtam h ilyen van O_o

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 14:01 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 225Tartózkodási hely: Budapest, X1X.kerCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:25
Én most tök heppi vagyok ezzel, de ha megunom, biztos, h lecserélem

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 14:06 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 683Tartózkodási hely: Za WarudoCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 18:15
IloveRenji írta:
En nem is tudtam h ilyen van O_o

A nyilak dizájnját is lehet cserélgetni :D tök helyesek :D
http://stepmaniathings.com/note.php

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 15:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Én a klasszik aoi-t használom, innen lehet leszedni, ha vkit érdekel: http://www.stepmaniawiki.com/wiki/Download_Themes
Bug-ot még nem találtam benne =)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 15:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
nyau, köszi, belenézek ^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 18:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hozzászólások: 25Tartózkodási hely: MezõkövesdCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 14:49
Arra gondoltam, hogy ki lehetne választani egy témát, ami olyan semleges, mindenkinek tetszik, és megcsinálni hozzá egy magyar fordítást. Mit szóltok hozzá? Ha jól láttam akkor a témák könyvtárain belül van a languages könyvtárban egy .ini file, azt kéne lefordítani.

Amúgy a Fekete-brigád CyberiaStyle 2.6 -ot használja :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 1., csütörtök 19:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
Hubberthus írta:
.ini file

igen, de nagyon sok helyen a képen lévõ szöveget is át kell írni ^^

ha valaki fordít, a kép átírását vállalom, csak én nemannyira tudok angolul ^^" (egyébként épp átszínezgetem az alapszkint :dirr: )

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 22:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 5Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. november 3., szombat 16:38
Szívesen fordítok :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 22:24 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 20Tartózkodási hely: HinamizawaCsatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:12
Hubberthus írta:
Amúgy a Fekete-brigád CyberiaStyle 2.6 -ot használja :)

az volt nekem 3.9 alatt :3

a fordításról meg..egyszer unatkoztam, és elkezdtem, aztán kitöröltem, mert lusta vagyok hozzá ^^"

Offline Profil Honlap YIM
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:30 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:32 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
A skinekben a hangok is mások? Mert engem nagyon irritálnak az alap hangok ^^" Fõleg az, hogy rohadtul hangos...(meg gagyi:D)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:35 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 71Tartózkodási hely: in America!Csatlakozott: 2007. november 7., szerda 21:30
Természetesen igen :)
És a zene, ami akkor megy, amikor számválasztás van, de még nincs kijelölve konkrét szám (tehát az alapszám) nagyon jól hangzik^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:37 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 1681Tartózkodási hely: BudapestCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:45
amcsi írta:
Természetesen igen :)
És a zene, ami akkor megy, amikor számválasztás van, de még nincs kijelölve konkrét szám (tehát az alapszám) nagyon jól hangzik^^

Hát az eleje még jól néz ki annak a skinnek, de a számválasztásos rész nekem nem tetszik ^^" De majd körülnézek :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:43 Hozzászólás az előzmény idézésével
Szebb a játékban, mint a képen. És asszem mozog a háttér, ha jól emlékszem^^

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 8., csütörtök 23:46 Hozzászólás az előzmény idézésével
amcsi írta:
Szebb a játékban, mint a képen. És asszem mozog a háttér, ha jól emlékszem^^

Maga a felépítése nem tetszik:)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 7:51 Hozzászólás az előzmény idézésével
@amcsi: Nekem se annyira tetszik... Cép, cép, de olyan... Fiúknak való XD Maradok a kis animés témánál, amit Lione linkelt :D

HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 11:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHeavyHeavyHozzászólások: 75Tartózkodási hely: ÚjpestCsatlakozott: 2007. november 1., csütörtök 2:37
Nekem a sima aoi jobban tetszik, bár ebben most tetszett az az opció, hogy kiírja a többi nehézséget is =)

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 13:15 Hozzászólás az előzmény idézésével
Most néztem meg Lione linkjét: "Neeee! Melty Blood karakterek! És Akiha <3 Le kell szednem!"
(Aki a sigemben van, õ AKiha, és egyezik a képben a jobb fölsõ helyen álló karakterrel^^)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2007. november 9., péntek 20:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
Cella írta:
Cép, cép, de olyan... Fiúknak való XD

igen, túl kék meg túl szögletes... pl CA-nak jobban való volna... :P

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2008. május 21., szerda 17:09 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Nekem semmi bajom nincs az alapskinnel, már megszoktam. Fõleg, hogy amiket láttam azok számomra nagyon futurisztikusak, meg átláthatatlanok.... Bizti vannak szebbek is, meg nekemvalók, de azon az oldalon, amit Lione linkelt be ez jelenik meg, egy naaagy piros dobozban:

Announcement

You are using an old version of StepManiaThings!

Please check out the new site at http://stepmaniathings.com/. If you got here via a link from another site, please tell them to update their link as these old pages will eventually be deleted.

Ééés, nemis tudok böngészni... A minimális angolommal nagyjából értem, hogy mi a baja, de mit kellene pontosan csinálnom, hogy lássam Lione linkjét O.o? (ah micsoda alliteráció ^^)

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2008. május 21., szerda 18:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 34Tartózkodási hely: <.<Csatlakozott: 2008. január 24., csütörtök 20:50
parancsolj:
Nocturnal Dream

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2008. május 21., szerda 23:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 282Tartózkodási hely: SzentendreCsatlakozott: 2007. december 26., szerda 18:20
Köszönöm-köszönöm! :oops: :oops: :oops:

Offline Profil Honlap ICQ
HozzászólásElküldve: 2009. október 23., péntek 21:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
nagyon unatkoztam ma még várnom kellett a telepítésre és elkezdtem összepakolni egy saját themet modokkal a stepmaniához most valahogy így néz ki módosított menüzenék módosított játékkinézet és usb-s profilt is sikerült belőnöm így pendriveról is lehet zenéket betölteni sőt oda menti le a lejátszott szám eredményét és a screenshotot is plusz számolja egy nap hány számot nyomsz le és kb mennyi kalóriát égettél el :P :nyelv1:
ime a téma ami még alakítás alatt van:

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2009. december 21., hétfő 0:40 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Hmmm nekem valamiért bugosak a témák, külön mappába felrakja amikor kicsomagolom de nem tölti be...Minden képet saját magamnak kell átírnom az alap mappában hogy bevegye az agya :ugeek: Ez így nem menő

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2009. december 21., hétfő 21:10 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarLightLightHozzászólások: 559Tartózkodási hely: ÉM-MiskócCsatlakozott: 2009. február 19., csütörtök 0:21
hm van egy data mappa és ott át kell írni a GamePrefs.ini ben a Theme= mappa nevére amit a themesbe csomagolsz ki elindítod és valá csak figyelj a verziók kompatibilitására mert van ami sima 3.9 az nem fog menni a 3.95 és 4.0 val és a 3.95 ös themek sem mennek a régebbi 3.9 el és a 4.0 is csak 4.0 műkszik ^^

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. január 12., kedd 20:49 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 27Tartózkodási hely: Bp.BékásmegyerCsatlakozott: 2009. december 13., vasárnap 12:24
Végre egész jól kezdek belejönni ezekbe a téma szerkesztésekbe, 4-5különböző témából csináltam 1et és így már egész barátságos.

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 13., szerda 3:36 Hozzászólás az előzmény idézésével
És megmutatod nekünk? :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 13., szerda 12:42 Hozzászólás az előzmény idézésével
Megmutathatom :mrgreen:
Melyik a legegyszerűbb módja?

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. január 13., szerda 18:14 Hozzászólás az előzmény idézésével
Felrakod vhova a netre? :D

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 1 / 3
66 hozzászólás
Oldal 1, 2, 3  Következő
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.