Szerző Üzenet

<  DDR szimulációs programok  ~  Témák

HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 15., vasárnap 14:05 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 13Tartózkodási hely: Dabas, Pest MegyeCsatlakozott: 2010. augusztus 15., vasárnap 1:51
Én ajánlok egy igencsak király Témát amit a japánok találtak ki a neve CyberiaStyle Project
2003-ban kezték el és eddig 6 féle van de már csak az 5-ös és a 6-ost használják de hamarosan a 7-es is kifog jönni :D

Itt az CyberiaStyle 5 -Neo Cyber- egy OP-ja :D

Itt meg a CyberiaStyle 6 -Consciousness to Cyber- OP-ja :D

Az utolsó Videó meg a CyberiaStyle 7 -Metal System- Trailer videója (Eredetileg 2010. 08. 14-én jelene meg)

Akit érdekelnek ezzek csak mennyen fel a cyberiastyle.skr.jp-re és onnan letöltheti (Figyelem Japán az oldal)

Jó játékot hozzá :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 16., hétfő 19:16 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
KÖSZÖNJÜK SZÉPeN, MEGziyek is LEtorólteni !!!

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 16., hétfő 21:59 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarHozzászólások: 13Tartózkodási hely: Dabas, Pest MegyeCsatlakozott: 2010. augusztus 15., vasárnap 1:51
őőőőőőőőőő ezt nem értem de Szivesen :)

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 16., hétfő 22:18 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarFórumribancFórumribancHozzászólások: 1174Csatlakozott: 2007. november 6., kedd 20:16
whargarbl

Offline Profil Honlap
HozzászólásElküldve: 2010. augusztus 17., kedd 22:13 Hozzászólás az előzmény idézésével
AvatarSite AdminSite AdminHozzászólások: 1210Tartózkodási hely: PPBCsatlakozott: 2007. október 31., szerda 23:56
Misu tul aktiv, ennyi :D

Offline Profil
HozzászólásElküldve: 2010. november 1., hétfő 21:54 Hozzászólás az előzmény idézésével
Idézet:
Azt szeretném megcsinálni hogy wowban beállítanám a mozgást a szőnyegemre, és a spelleimet meg mondjuk valamilyen guitar-hero gombjaira
Kicsit régi kérdés, de úgy láttam, senki sem válaszolt még rá. A WoW támogatja a joystickos irányítást? Ha nem támogatja, akkor a Joy2Key progit ajánlom, innen letöltheted: http://www.electracode.com/4/joy2key/JoyToKey%20English%20Version.htm

Offline Profil

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés:

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]
Oldal: 3 / 3
66 hozzászólás
Oldal Előző  1, 2, 3
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég
Keresés:
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához
Ugrás:  
Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.